Daha Hızlı Saç Uzatma

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
Argan yağı ile saç diplerine masaj yapabilirsin, duş alırken soğuk su kullanabilirsin, yediklerine ve aldığın besinlere dikkat edebilirsin. Ancak, nasıl desem; saç bağlamak biraz daha büyük yaş işi gibi sanki, 15 yaş altında biraz garip duruyor. Benim şahsi fikrim bu tabi.

Restorex kullanmanı tavsiye ederim. Bu arada ne kadar süredir uzatıyorsun ve tahminen ne kadar oldu saçının boyu?

Saçların ince telliyse uzatmanı tavsiye etmem. Ben saçımı bağladığım zamanlarda kedi kılı gibi dökülüyordu :) Tabi saç yapısıyla da alakalı.

Merhabalar. 12 yaşındayım ve saçımı bağlamak istiyorum. Nasıl daha hızlı uzatırım?
Şöyle söyliyeyim eğer erkek sen ve 12 yaşında saçını bağlarsan cidden çok komik olur, ve çevrenin tepkisinide düşünmek zorundasın hadi ailene kabul ettirdin bir şekilde, müdür okula alıcak mı mağlum bizim müdürlerin saç takıntısı var.

Doğal olmayan yollarla saçını uzatmanı önermiyorum, ilerde sıkıntı çekebilirsin saç uzatıcı kimyasallar gelişmemiş hormonsal dengeni bozabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı