Hızlı saç uzatma yolları

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sokağa çıkmadan bu işi kendim hallederim dedim saçımı makineyle 3 numaraya vurdum. Rahatlık ve ferahlık cidden muazzam ama estetik açıdan çok hoş durmadı. :D Saçımın hızlı uzaması için ne yapmam gerek? Önerileriniz önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağ mağ kullanma işin içinden çıkamazsın benim gibi. Kahvaltını sağlam yap gerekli proteini al yeter. Muhtemelen genç yaştasın zaten hızlı uzayacaktır.

Sokağa çıkmadan bu işi kendim hallederim dedim saçımı makineyle 3 numaraya vurdum. Rahatlık ve ferahlık cidden muazzam ama estetik açıdan çok hoş durmadı. :D saçımın hızlı uzaması için ne yapmam gerek? Önerileriniz önemli.

Değişik kimyasal ürünler önermeyeceğim ama saçının uzamasını istiyorsan kesinlikle saçlarını yani kafanı bol bol yıkaman lazım. Ben de vurdum 3'e ve neredeyse 1.1, 5 ayda abartısız söylüyorum eski hali gibi oldu. Eski hali de orta uzundu. Ama kesinlikle ve kesinlikle her gün ya da günde 2 defa yıkayayım deme çünkü bir noktadan sonra derine ve saçına zararı oluyor. 2 günde bir kendimce yeterli.

Değişik kimyasal ürünler önermeyeceğim ama saçının uzamasını istiyorsan kesinlikle saçlarını yani kafanı bol bol yıkaman lazım. Ben de vurdum 3'e ve neredeyse 1.1, 5 ayda abartısız söylüyorum eski hali gibi oldu. Eski hali de orta uzundu.

Ama her gün şampuanla saçın yıkanması yağlanmaya sebebiyet verir oda sıkıntı.

E Vitamini saçları sağlıklı ve hızlı uzatmada yardımcı olur. Badem, fındık gibi şeyleri yemenin yanı sıra pirinç suyunu saç derisine de sürebilirsin.

Geri
Yukarı