Daha iyi ping için hangi İSS tercih edilmeli?

Karesiboys

Centipat
Daha fazla  
Şu an TT HiperNet 16 download, 4 upload kullanmaktayım. Aynı port üzerinden paketimi yükseltip TT Fibernet 100 down, 8 up alabiliyorum yanlış hatırlamıyorsam.
Kablonet Fiber altyapım var ve bana vadettikleri hız 100 dow, 5 up şeklinde. Forumlarda ping hakkında Kablonet'i öven de var söven de var. Ping açısından hangi ISS'yi tercih etmeliyim?

Şu anki CS:GO ping değerlerim 50-60-70 arasında değişmekte.

Kocaeli/Darıca bölgesinde Kablonet kullanan arkadaşlar varsa memmun mudurlar? Bir de oyun içi ping değerlerini yazarlarsa çok sevinirim.

Speedtest değerlerim. Modemi değiştirmeden önce pingim 4, download 18, upload 4,5 civarlarındaydı. Bilgisayara 2 kişi bağlanırken test yapıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bolgenize gore TTNET iyi olabiliyor ping acisindan ama Kablonet de iyi,aslinda cogu saglayici iyi bolgeye gore konusmak lazim.

Bolgenize gore TTNET iyi olabiliyor ping acisindan ama Kablonet de iyi,aslinda cogu saglayici iyi bolgeye gore konusmak lazim.
Hocam Kablonet te ping konusunda çok şikayet var ondan şüphe ediyorum. Bir de taahhütlü
Tab da ki pingin önemi yok önemli olan net graph da ne kadar gösterdiği.
Net graph ve tab kısmında 4-5 ms oynuyor diye biliyorum.

Hocam Kablonet te ping konusunda çok şikayet var ondan şüphe ediyorum. Bir de taahhütlü

Net graph ve tab kısmında 4-5 ms oynuyor diye biliyorum.
Ben oturdugum bolgede TTNET ve Kablonet deneme sansim oldu ikisi de ayni idi,demek istedigim bu olay yerden kaynaklaniyor,bu durumda iki firmayi da kotuleyemem yani.

Geri
Yukarı