"Daha önce açılmış zararlı bağlantı tespit edildi" uyarısı nedir?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba sorunum başlıkta ilk önce 20 tane falan indirmeyi reddetti Kaspersky ondan sonra bu uyarıyı verdi ve farem bilgisayar açıldıktan birkaç dakika sonra donuyor, hareket ettiremiyorum. Birkaç kere de açtığım zaman mouse ekrana gelmemişti kapat aç falan yapınca Windows düzgün yüklenemedi hatası veriyor. Virüs bulaşmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorunum başlıkta ilk önce 20 tane falan indirmeyi reddetti Kaspersky ondan sonra bu uyarıyı verdi ve farem bilgisayar açıldıktan birkaç dakika sonra donuyor, hareket ettiremiyorum. Birkaç kere de açtığım zaman mouse ekrana gelmemişti kapat aç falan yapınca Windows düzgün yüklenemedi hatası veriyor. Virüs bulaşmış mıdır?
Kaspersky ile tam tarama yapın,ardından malwarebytes ilede tam tarama yapın.Ama eğer hala virüs olduğunu düşünüyorsanız en sağlıklısı format

Geri yükleme noktasından bilgisayarınızı geri yüklemeyi deneyin.

Geri
Yukarı