Kaspersky "daha önce açılmış zararlı yazılım tespit edildi" uyarısı

Jaarsena

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar durup dururken bu bildirim geldi. Bu siteye girmediğim halde nasıl tespit ediyor? Bundan 3 dakika sonra indirilme reddedildi diyor. Bu siteye girmeden nasıl oluyor durup dururken anlamadım.

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    85,3 KB · Görüntüleme: 192
Arkadaşlar durup dururken bu bildirim geldi. Bu siteye girmediğim halde nasıl tespit ediyor? Bundan 3 dakika sonra indirilme reddedildi diyor. Bu siteye girmeden nasıl oluyor durup dururken anlamadım.

Tam tarama yapın ve sonuçları burada paylaşın.

2 gün önce yaptım sonuç yok. Şimdi yeniden başlatıyorum tam taramayı.

Aynısı bana da olmuştu bütün antivirüsler ile tarama yapmıştım ama hiçbir şey çıkmıyordu ama Kaspersky reklam yazılımı sitesinden indirilmeye çalışılan dosyaları reddedip bana bildirimini gönderiyordu, en sonunda format attım ve PC bütün virüslerden temizlendi.

Muhtemelen indirme yaparken reklamlı bağlantıya denk geldin ve kapattın. Tarayıcı geçmişine işlediği için o yüzden açılmış gösterebilir.

Bunlar girdiğiniz sitelerde sessizce bilgisayarınıza inen reklam virüsü veya virüsler. Tarama sonuçlarında çıkacağını sanmıyorum genelde temiz çıkıyor bu uyarılarda. İstersen Kaspersky destek ile iletişime geçebilirsin günlük dosyanıda gönder. Web antivirüsü ayarlarında indirmeyi engelleyi seçin, biraz daha erken önlem alacaktır.

Muhtemelen indirme yaparken reklamlı bağlantıya denk geldin ve kapattın. Tarayıcı geçmişine işlediği için o yüzden açılmış gösterebilir.

Evet büyük ihtimalle öyle bunun çözümü yok mu?
Bunlar girdiğiniz sitelerde sessizce bilgisayarınıza inen reklam virüsü veya virüsler. Tarama sonuçlarında çıkacağını sanmıyorum genelde temiz çıkıyor bu uyarılarda. İstersen Kaspersky destek ile iletişime geçebilirsin günlük dosyanıda gönder. Web antivirüsü ayarlarında indirmeyi engelleyi seçin, biraz daha erken önlem alacaktır.

Çözümü yok mu hocam bilgisayara bir şeyler indirmiş olmasın. Bu sitenin adını ilk defa duyuyorum çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı