Daha önce hiç evden kaçtınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En doğrusu sanırım, aile de sürekli bir huzursuzluk var ve çok yoruyor bu beni.
Hatta 1 adet ile de sınırla kalma. 2-3 farklı uzmana git ve kendini bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi yap. Daha sonra o bilgileri kendine göre uygun bir şekilde harmanla ve kullan. Bu arada umarım en kısa zamanda durumunuz eski halinize gelir.

İlk kaçtığımda aslında zaten bir kere kaçtım. Çatıda yatmıştım tavsiye ederim ama havalar soğuk.

Ben kaçtığımda arkadaşımda kaldım 2 gece. Güvenilir bir arkadaşın varsa onlarda kalabilirsin.

Ya hocam çok kötü durumdayım, tamamen çöktüm. Hayattan zevk alamıyorum. Acilen uzmanlara danışacağım.

15 yaşında hem liseye uyum sağlayamadığım için hem de evde sürekli kavga gürültü olduğu için başka bir şehire kaçmıştım, sokaklarda dolaşırken polis durumumu anlayıp karakola götürdü, ordan da tekrar eve. Fazla uzun sürmedi yani. :D Şöyle söyleyeyim sabah yola çıktım aynı günün gecesi 1-2 civarı yakalandım. Eğer tavsiye istiyorsan birazcık tecrübeli biri olarak ben sana bir tavsiye vereyim. (Tabi psikolog gibi çözümleri bir yana bırakırsak) Bilmediğin bir yere sonunu düşünmeden gitmektense, uzaktaki, başka bir şehirdeki bir tanıdığının/akrabanın yanına gitmek hem ihtiyacın olan uzaklaşmayı sağlar hem de aileni üzmez. Düşünmelerini bile sağlayabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı