Daha Önce Hiç Sevgilisi Olmamış Birine Öneriler

Tanıştığım gün hastaneye gitmek istemiyorum kalsın :D
Bak psikiyatri doktorunun söylediği lafı söylüyorum. "İstersen yatırabiliriz seni, hiç sorun değil. Bize de zorluk değil. Ama çıkmayı nasıl başarırsın burdan onu garanti edemem" dedi adamın yüzüne:) Hani bazıları (sözüm meclisten dışarı) özentilikten şöyle hastayım, böyle sorunlarım var diyor ya. Resmen ne kadar ciddi bir olay olduğunu özetledi adam bu cümleyle.
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Diğer konulardaki olumsuz düşüncelerimi bir kenara bırakırsak son zamanlarda kızlarla yaşadığım problemlerden dolayı umudumu yitirdim. Sağda solda duyduklarım da etkiledi beni. Konudan saptıysam da özür diliyorum.
Ya boşver elalemin laflarını:) Onlar konuşur. Bel fıtığının tedavisi de biliyorsun alabalıkla ilgili ilginç deneyimler yaşamaktı yani:) Bizim insanımızın sorunu yardımcı olayım derken yanlış yönlendirmek. Sen rahatına bak, hayatına bak, keyfine bak sadece. Emin ol bakış açın bile değişecektir. Bir büyüğün olarak ve bu yollardan çok kereler geçmiş biri olarak söylüyorum bunları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı