Daha önce kasmayan oyunlar artık kasıyor

21FIFA

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle 1 ay önce kasmayan FM 2020 ve FIFA 21 oyuna girdikten belirli bir süre sonra dayanılmaz şekilde kasmaya başlıyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Fakat yeni yeni fark ediyorum. Ne yapmam lazım? Çözüm önerileriniz neler?

O ihtimal çok düşük işte. Hiçbir tamircinin kaliteli bir termal macun kullandığını görmedim, eğer kullandığı termal macun kalitesiz ise bu adımları 6 ay sonra tekrar yapman gerekir.
Aynen öyle bilgisayarcıya kullandığı termal macunun ne kadar süre sonra kuruyacağını sorabilirsin eğer 6 ay derse 6 ay sonra yine aynı problemlerle karşılaşırsın.

Aynen öyle bilgisayarcıya kullandığı termal macunun ne kadar süre sonra kuruyacağını sorabilirsin eğer 6 ay derse 6 ay sonra yine aynı problemlerle karşılaşırsın.
Bilgisayarcılar bu konular hakkında çok bilgili değil, bir bilgisayarcı kullandığı termal macunun ne zaman kuruyacağını bilmez ya da yalan söylerek "çok kaliteli bu" falan der.

Bunun yüzünden adama kendi termal macununu almasını önerdim.

Arkadaşlar. Öncelikle hepinize teşekkürler. Bilgisayarım artık kasmıyor. Bilgisayarcıya götürdüm. Önce parçaları çıkarıp hepsini temizlemiş. Termal macunu falan da halletmiş de bir şey daha var. Bu adam parçaları çıkardı e geri de yerine taktı tabii. Peki bu çıkarıp takma işinin bilgisayara zararı olur mu?

Geri
Yukarı