Daha önce kasmayan oyunlar artık kasıyor

21FIFA

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle 1 ay önce kasmayan FM 2020 ve FIFA 21 oyuna girdikten belirli bir süre sonra dayanılmaz şekilde kasmaya başlıyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Fakat yeni yeni fark ediyorum. Ne yapmam lazım? Çözüm önerileriniz neler?

Dostum çok teşekkürler. Fakat ben iyisi mi en yakın bir bilgisayarcıya götüreyim de o yapsın 😅
Ama bilgisayaryıyca kullanması gereken termal macunu sen ver, bilgisayarcıların kaliteli bir termal macun kullanacağını düşünmüyorum, paran çok yoksa şu termal macun gayet iyi:

Yukarıdaki linkten al çünkü çok yerde çakması var.

Tek yapman gereken aldığın termal macunu bilgisayarcıya verip "bu termal macunu kullanın" demek.

Öğlen teslim etsen bilgisayarını akşama alırsın öyle söyleyeyim fiyatı da kişiden kişiye değişebilir 100₺ civarı alabilir tam emin değilim.
Tüh. YKS'den sonra bir oyun keyfi yapalım dedik. O da hiç aklıma bile gelmeyecek problem çıktı.
Ama bilgisayaryıyca kullanması gereken termal macunu sen ver, bilgisayarcıların kaliteli bir termal macun kullanacağını düşünmüyorum, paran çok yoksa şu termal macun gayet iyi:

Yukarıdaki linkten al çünkü çok yerde çakması var.

Tek yapman gereken bilgisayarıcya "bu termal macunu kullanın" demek.
Tamam. Eğer daha iyisi onda varsa o da halledebilir.

Geri
Yukarı