Dalgalı saça ne yapılır?

AliEgemen

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Saçlarım dalgalı fakat kivirciga yakın. Duştan cikinca bukle bukle oluyor. Fakat sekillendirmesi iskence. Ne yaparsam yapayım 1,2 gün sonra kabarıyor hemen. Sekil vereyim desem asla sekil almiyor. Hafif uzattim arkaya tariyorum. Arkaya tarayana kadar 10dk ugrasmam gerekiyor. Sizce ne yapmaliyim?

Kuru saçlarım var. Hafif dökülme var o yüzden zarar verecek urunler kullanmak istemiyorum. Her türlü model ya da ürün onerisine acigim onun dışında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun saçın derdi çekilmez. Seviyorsanız her sabah tararken saçınızla boğuşmanız gerekecek. Kızların taramayı kolaylaştırmak için kullandığı ürünlere bakabilirsiniz. Kuru saçta biraz göze çarpabilir ama denemekten zarar gelmez.

Ya salacaksın uzayacak ya da 3 numara devam.

Uzadıktan sonra da pek tarak sürmezsin olur biter. Zaten elinle şöyle bir karıştırdığında bir şekil alıyor oradan devam.

Nane özü yağını saç derisine uygula. Kan akışını hızlandırır. Argan yağı da kullan saçı nemlendiriyor.

Nane özü yağını saç derisine uygula. Kan akışını hızlandırır. Argan yağı da kullan saçı nemlendiriyor.

Doğal ürünlerdir bunlar lokman hekimlerde bulursun rahat. Kimyasal içermez rahat ol bende kullanıyorum garantisi benim kardeşim ya benim :D

Arkadaşlar merhaba. Saçlarım dalgalı fakat kivirciga yakın. Duştan cikinca bukle bukle oluyor. Fakat sekillendirmesi iskence. Ne yaparsam yapayım 1,2 gün sonra kabarıyor hemen. Sekil vereyim desem asla sekil almiyor. Hafif uzattim arkaya tariyorum. Arkaya tarayana kadar 10dk ugrasmam gerekiyor. Sizce ne yapmaliyim?

Kuru saçlarım var. Hafif dökülme var o yüzden zarar verecek urunler kullanmak istemiyorum. Her türlü model ya da ürün onerisine acigim onun dışında.

Aynı durum bende de var ama bana yakışıyor böyle :d

3 numaraya vurabilirsin sonrasında düzenli olarak saçlarını tara yani saçlar uzadıkça şekil alabilir böylece.
Genetik bişey aslında sende ki durum biraz fark eder bu şekilde.
Hocam kafa seklim farklı 3 numarada ayiptir söylemesi alet gibi duruyorum.

Doğal ürünlerdir bunlar lokman hekimlerde bulursun rahat. Kimyasal içermez rahat ol bende kullanıyorum garantisi benim kardeşim ya benim :D
Dustan sonra mi süreyim hocam.

Geri
Yukarı