Hafif-orta dalgalı saça fön nasıl çekilebilir?

Tamadır kral dün ailemlede danıştım fakat sana olmaz vs dediler iyice kafam karıştı bir yandan saç sonuçta illa düzlenir yani bilemedim şimdi.

Uzun saç herkese yakışır genelde aileniz izin verirse uzatın illa bir model yakışır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
ı
Bana yakışır zaten düz bir model olsun da o zaman problem olmaz.

Her türlü verirler kimse kimsenin özeline karışamaz sonuçta ama uzatırken biraz çirkin bir dönem geçirir miyim?
3-4 ay sonra biraz kötü oluyor o dönemlerde ben ayın kış olmasından faydalanıp bere takmıştım😉

Dosya Ekleri

• ABC36545-B8AD-4739-B30D-51D83B529754.jpeg
    ABC36545-B8AD-4739-B30D-51D83B529754.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 13
Ben şöyle bir şey takmıştım güzel duruyor uzun saçta.

Daha başlangıç benimki ya 1 hafta oluyor kestireli ama çok kestirmemiştim bereket ondan öncesi 2 ayda bir berbere gidiyordum ben ortalama 7 ay sürer az bir uzaması.

Ben şöyle bir şey takmıştım güzel duruyor uzun saçta.

Kral aklıma takılan bir soru daha var aklımdayken tekrardan sorayım dedim sana peki ben saçlarımı uzatıktan sonra kuaföre gitiğimde saç stilini nasıl seçiyorum fazla anlamıyorum da o işlerden nasıl iza edebilirim istediğim stili.

Son düzenleme:
Daha başlangıç benimki ya 1 hafta oluyor kestireli ama çok kestirmemiştim bereket ondan öncesi 2 ayda bir berbere gidiyordum ben ortalama 7 ay sürer az bir uzaması.

Kral aklıma takılan bir soru daha var aklımdayken tekrardan sorayım dedim sana peki ben saçlarımı uzatıktan sonra kuaföre gitiğimde saç stilini nasıl seçiyorum fazla anlamıyorum da o işlerden nasıl iza edebilirim istediğim stili.

Saçını beğendiğin birinin fotoğrafını göster örneğin Instagram'da takip ettiğin ve saçını beğendiğin birisi msl benimki wolfcut.

Saçını beğendiğin birinin fotoğrafını göster örneğin Instagram'da takip ettiğin ve saçını beğendiğin birisi msl benimki aslan yelesi wolfcut.

Kuaför o zaman istediğim gibi yapar yani benim şu anki saç yapıma uydurabilecek mi acaba o var aklımda şu anki saçları ben kendi haline bıraksam bonus kafaya benzeyecek.

Kuaför o zaman istediğim gibi yapar yani benim şu anki saç yapıma uydurabilecek mi acaba o var aklımda şu anki saçları ben kendi haline bıraksam bonus kafaya benzeyecek.
Kuaför saçın yapısını kafa yapısını anlıyor çoğu modelide biliyorlar sen fotoğrafı göster o sana uyarlar 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı