Hafif-orta dalgalı saça fön nasıl çekilebilir?

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Saçım orta ya da hafif dalgalı, sıradan bir fön çektiğimde saç düz oluyor fakat yatıp kalkınca bozuluyor. Daha etkili bir fön de çekmek istemiyorum saç yıpranmasın diye. Saçı bağlayıp yatsam bozulur mu? Saç modeli Wolf cut daha önceden deneyimi olan yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sacı bağlasanda bozulur bu tür saçlara bakmak zorudur benim de saçım kıvırcık okula gitmeden önce her gün saçımı yıkıyorum her ne kadar temiz olsam da yoksa çok kötü bir görüntü oluyor. Ama siz yine de bağlamayı deneyin.

Sacı bağlasanda bozulur bu tür saçlara bakmak zorudur benim de saçım kıvırcık okula gitmeden önce her gün saçımı yıkıyorum her ne kadar temiz olsam da yoksa çok kötü bir görüntü oluyor. Ama siz yine de bağlamayı deneyin.

Saçım çok kabardığı için bağladım ancak çoğu yerde bağlamanın föne zarar verdiği yazıyor fakat çok kabarık yani bağlamak tek yolum.

Eğer kabaracaksa yapacak bir şey yok her güzel şeyin zor tarafları vardır :D.

Bağlayarak yatınca bozulmadı aynı şekil duruyor kabarmasıda yatınca geçti bundan önce hep bağlamadan yatardım saçım hayatımda ilk kez bu kadar güzel öneririm bağlayarak yatmayı.

Bağlayarak yatınca bozulmadı aynı şekil duruyor kabarmasıda yatınca geçti bundan önce hep bağlamadan yatardım saçım hayatımda ilk kez bu kadar güzel öneririm bağlayarak yatmayı.

Kral senin saçların sert mi? Benimkilerde öyle tarasam da kuru kaldığı zaman kabarıyor kendimden bıktım artık.

Sert ancak fön makinesi ile fön çekin yumuşacık oluyor ardından bağlayıp yatın kabarıklığı da geçiyor.

Saçlarım uzun değil fakat berbere diyorum uzatacağım diye bonus kafa olursun diyor ama bende bu durumu yaşamak istemiyorum işte onun bir çözümü yok mu yoksa genetik mi?

Saçlarım uzun değil fakat berbere diyorum uzatacağım diye bonus kafa olursun diyor ama bende bu durumu yaşamak istemiyorum işte onun bir çözümü yok mu yoksa genetik mi?

Berberler der öyle dinleme onları uzatma sürecinde biraz kötü oluyor ancak uzatıp toparlayınca çok güzel oluyor uzaması çok uzun sürüyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı