Darius neden saçma?

Karşında darius var iken sürekli nehirin oradaki çalıyı ve karşı orman çalısını wardla sürekli takip et ittirmeden farm yapmaya çalış ufak takaslara gir fazla yara almayacağın koridoru ittirmeyip sürekli kulene yakın oynar isen adam tilt olursa zaten kazanırsın hem ormancın koridora daha çok gelir ittirmediğin ve görüşlü oynadığın için.

Üst koridorada tank Hero'larla anca zor zoruna eziyorum. Oynama taktikleri var mıdır? Counterı kolayca alabileceğim Hero'ları önerir misiniz?

Leauge of Legends oyununa hoş geldin dostum.

Darius'u hem early, hem late game için yok edebilecek 3-4 şampiyon var. Aklıma gelenleri yazıyorum.
-Aatrox
-Jax
-Fiora

Bu arada Nasus ile Darius'u alamazsın. Anca 1500 stack ile alırsın ki o kadar stack yapana kadar oyun biter bile. ADC herolarıyla iyiysen Quinn, Ashe ve Vayne ile rahat ezersin. Zaten Vayne top lane oynarsan adam seni E ile çekiyo sen E ile itiyorsun yakalayamıyor.
Aatroxla dariusu nasıl keseceksin merak ettim.En kötü darius hayalet basıp e ile çekip w ile yavaşlattığı zaman aatrox ilk 2 q sunun kesin ucunu değdiremiyor bile

Garen, Sett, Warwick, Wukong, illoai, Aatrox alıp çok fazla kazanmışlığım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı