Dark Diamond Pro alınır mı?

Selam havaların ısınması ile bende aynı sorunu yaşıyorum. Bugün Apex Legends oynarken fark ettim. Galax RTX 2060 var kasada. Sıcaklık değeri 81 olduğunu görünce şok oldum. Aklıma ilk gelen ön panelden kaynaklanabileceği oldu. Sizlerinde yaptığı gibi söktüm. Zorlanmadım içeriden çentiklere basınca plastik panel çıktı zaten. Extra fan almak maliyet çıkartacak ki tahminen orta seviye 2 tane alırsam 120-150 TL arası tutacak iyi bir fan alırsam 250 TL tutacaktır. Firma mesajıma döndü yarın arayıp konuşacağım. Sonuç bulamazsam. Kendim çözüm üreteceğim. En uyguna en iyi görüntüyü sağlayıp. Bu başlık altında paylaşacağım.
Korona yüzünden aklımda olan sistemi yapamadım. Köşelere akrilikten panel yapacaktım. Tam orta kısıma çekip çıkartılabilecek delikli alüminyum panel kesip koymayı düşündüm. Geçici olarak böyle kalacak. 😃 Kullandığım ürün fiber sineklik teli ve olmazsa olmaz silikon tabancası
IMG_20200521_001058.jpg
. 5TL'ye çözdüm olayı. Dilerseniz kasanın iç tarafına yani fanların arka bölümünede 12x12 keserek koyabilirsiniz.

Son düzenleme:
Selam havaların ısınması ile bende aynı sorunu yaşıyorum. Bugün Apex Legends oynarken fark ettim. Galax RTX 2060 var kasada. Sıcaklık değeri 81 olduğunu görünce şok oldum. Aklıma ilk gelen ön panelden kaynaklanabileceği oldu. Sizlerinde yaptığı gibi söktüm. Zorlanmadım içeriden çentiklere basınca plastik panel çıktı zaten. Extra fan almak maliyet çıkartacak ki tahminen orta seviye 2 tane alırsam 120-150 TL arası tutacak iyi bir fan alırsam 250 TL tutacaktır. Firma mesajıma döndü yarın arayıp konuşacağım. Sonuç bulamazsam. Kendim çözüm üreteceğim. En uyguna en iyi görüntüyü sağlayıp. Bu başlık altında paylaşacağım.
Korona yüzünden aklımda olan sistemi yapamadım. Köşelere akrilikten panel yapacaktım. Tam orta kısıma çekip çıkartılabilecek delikli alüminyum panel kesip koymayı düşündüm. Geçici olarak böyle kalacak. 😃 Kullandığım ürün fiber sineklik teli ve olmazsa olmaz silikon tabancasıEki Görüntüle 568882. 5TL'ye çözdüm olayı. Dilerseniz kasanın iç tarafına yani fanların arka bölümünede 12x12 keserek koyabilirsiniz.
Hocam merhabalar kaç derecelik bi değişim oldu söylermisiniz

Ben biraz şu sineklik olayına ayar oldum. Sizinkinin tasarımı güzelde benimki biraz amatörce duruyor. @Keyn96.

Yukarıda belirttiğim gibi benim kullandığım sineklik teli bu pimapenler de kullandıklarından. Nalburlarda satılıyor metre olarak alabiliyorsun. Kesmesi daha kolay ve dokuma şeklinde olmadığı için yamulmuyor ve ipleri sökülmüyor.Cam zemin üzerine koyup maket bıçağı ile düz şekilde hattı takip ederek kesebilirsin. Sendeki sineklik fana dolanırsa fanı bozar diye düşündüm.
Beyler bu kadar fanteziye girmeye gerek var mı gerçekten :D ben direkt yan ve ön paneli çıkarttım.

Arkadaşın belirttiği gibi hava sirkülasyonu bozuluyor. Ben evimde kedi besliyorum. Ufak tefek kazalar elbet olacaktır. Aksi bir durumda tüm sistemi bozmaktansa önlem almak en doğrusu. Kapaksız kullanırsın 3 sene gider kapağı kapalı bakımları yaparak kullanırsın 5 sene gider. Sen istersen kasayı iptal et masanın üstüne çıkart kur sistemi rahat rahat yer kaplamasın. 😄

Son düzenleme:
Yukarıda belirttiğim gibi benim kullandığım sineklik teli bu pimapenler de kullandıklarından. Nalburlarda satılıyor metre olarak alabiliyorsun. Kesmesi daha kolay ve dokuma şeklinde olmadığı için yamulmuyor ve ipleri sökülmüyor.Cam zemin üzerine koyup maket bıçağı ile düz şekilde hattı takip ederek kesebilirsin. Sendeki sineklik fana dolanırsa fanı bozar diye düşündüm.

Arkadaşın belirttiği gibi hava sirkülasyonu bozuluyor. Ben evimde kedi besliyorum. Ufak tefek kazalar elbet olacaktır. Aksi bir durumda tüm sistemi bozmaktansa önlem almak en doğrusu. Kapaksız kullanırsın 3 sene gider kapağı kapalı bakımları yaparak kullanırsın 5 sene gider. Sen istersen kasayı iptal et masanın üstüne çıkart kur sistemi rahat rahat yer kaplamasın. 😄
Ne ile yapıştırmam gerek ? Silikon tabancasıyla yapıştırırsam daha çıkmaz kasadan.

Hava sirkülasyonu bozuluyordan kastığınız nedir? Ben hem kapak açık hem kapalı test ettim ve açıkken daha serin çalışıyor. Bunun ne gibi bir zararı olabilir ki? Ona göre kapayayım yada böyle kullanmaya devam edeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı