Dark diamond Pro mesh vs Sharkoon RGB Flow

Hocam aslında fazla fark yok. Ben Dark olanı daha çok beğendim. Biraz göreceli kavram.

Dostlar selamlar iki kasa arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Bütçe: 350-400 TL.
Dark diamond pro mesh edition daha uygun ve hava akışı açısından sharkoondan %35-40 daha iyidir.

Dark Diamond Pro bende var. Açıkçası havalandırmasından memnunup fakat SSD takma yerleri tırnaklı, vidalı değil. Onun dışında kablolama için boş alan vs. de var. Sadece havalandırma için ön panelin nasıl açılacağını bulamadım. Onun dışında gayet memnunum.

Dark Diamond Pro bende var. Açıkçası havalandırmasından memnunum fakat SSD takma yerleri tırnaklı, vidalı değil. Onun dışında kablolama için boş alan da var. Sadece havalandırma için ön panelin nasıl açılacağını bulamadım. Onun dışında gayet memnunum.
Kaç adet HDD yuvası var?

Hocam imkan varsa ikiside değil. Direkt sharkoon pure steel önerirdim. Fakat stoklarda yok. Şimdi şöyle söyleyebilirim. Sizin attığınız iki kasayı şöyle karşılaştırdım ;

Malzeme kalitesi olarak daha iyi olan :
Sharkoon RGB Flow

Hava akışı ve soğutma olarak daha iyi olan :
Dark Diamond PRO Mesh

Ben bu ikisi arasından Dark Diamond PRO Mesh derdim. Çünkü hem önü full mesh hem de RGB Flow'dan ziyade 4 fan ile geliyor. RGB Flow alırsanız bir de fan takviyesi yapmanız gerekecek.

Geri
Yukarı