Dark Elite Force mouse pad alınır mı?

Rovshan1990

Centipat
Daha fazla  

Almak istediğim mouse pad bu. Bütçe maksimum 300-350 TL. Kullanan arkadaşlar varsa çok rica ediyorum fikirlerini bana söylesinler. Kalite olarak iyi bi ürün gibi görünüyor amma bana kaygan ve pürüzsüz mousepad lazım. Herkese şimdiden teşekkürler. Bu pad hakkında Technopat forumda konular var ama sırf kullananların fikirleri olmadıkları için yeniden konuyu açtım. Önceden teşekkürler fikirlerini bölüşecek herkese. Beni aydınlatırsanız bu konuda çok sevinirim. Sadece olarak bu ürünün o parayı hak edip etmediyini bilmek istiyorum. Eğer hak etmiyorsa bana başka seçenekler de sunabilirsiniz 200-350 TL fiyat aralığında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorduğunuz markayı bilmiyorum ama başka bir marka önereceğim; Xrades 100-150₺ arası ürün fiyatları değişiyor RGB'siz modellerde. 2 yıldır kullanıyorum eşime dostuma da aldırıyorum forumda da konu gördüğümde yazıyorum. Trendyol ve Hepsiburada sitelerinde satılıyor. Beğenmeme durumunda cayma hakkınızı kullanıp iade edebilirsiniz fakat üründe kayganlık ve pürüzsüzlük istediğiniz için sizi tatmin edecektir. Ben 90*40 boyutlarında Ofis üçgen desenini evimde, düz siyah renklisini de iş yerinde kullanıyorum. CS:GO, Valorant, PUBG gibi FPS oyunları oynuyorum ve çok memnunum, ani mouse çevirme hareketlerinde herhangi bir takılma veya sürtünme mevcut değil kayganlık çok güzel. Alt tabanının sabitliği benim masamda çok güzel, milimetre bile hareket etmiyor tabii sizin masanız için aynısını garanti edemem fakat denemeye değer.

Sorduğunuz markayı bilmiyorum ama başka bir marka önereceğim; Xrades 100-150₺ arası ürün fiyatları değişiyor RGB'siz modellerde. 2 yıldır kullanıyorum eşime dostuma da aldırıyorum forumda da konu gördüğümde yazıyorum. Trendyol ve Hepsiburada sitelerinde satılıyor. Beğenmeme durumunda cayma hakkınızı kullanıp iade edebilirsiniz fakat üründe kayganlık ve pürüzsüzlük istediğiniz için sizi tatmin edecektir. Ben 90*40 boyutlarında Ofis üçgen desenini evimde, düz siyah renklisini de iş yerinde kullanıyorum. CS:GO, Valorant, PUBG gibi FPS oyunları oynuyorum ve çok memnunum, ani mouse çevirme hareketlerinde herhangi bir takılma veya sürtünme mevcut değil kayganlık çok güzel. Alt tabanının sabitliği benim masamda çok güzel, milimetre bile hareket etmiyor tabii sizin masanız için aynısını garanti edemem fakat denemeye değer.
Çok teşekkürler cevabınız için. Sadece olarak benim masamla tam uyumlu olanı başlıktaki üründür. Uzunluk maksimum 80-85 sm olmalı. Hem de ürüne ısındığım için bununla alakalı mevzu açtım. Amma sizin önerdiğiniz markaya da bakacağım.

Ucuza kaçmak fikrinde değilim. Bir defa alıcağım için kaliteli ürün almak istiyorum. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Bütçemi de belirttiğiim gibi maksimum 300-350 bütçe var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı