Dark Freezer Termal Macun incelemesi

Öncelikle selam. Kaliteli bir termal macun almam gerekiyor idi. Arayışa girip bu macunu buldum, aldım. Geldiği gibide uyguladım. Test edilen bilgisayar; CKY-3230M. Yanından bir adet yayma çubuğu çıkıyor. Hiçbir işe yaramıyor. Yaymak yerine daha beter ediyor. Şimdi sıcaklık değerlerine bakalım. 1 TL'lik macun ile 70 derecede, bu macun ile 50 civarlarında dolaşıyor. Prime 95 testi istenir ise yaparım.

Artıları;

*Ucuz.
*Yüksek performans.

Eksileri;
*4GR değil. Maksimum 3 GR dolu geldi.
*Yanında gelen çubuk hiçbir işe yaramıyor.

Kısaca alınabilecek ürün. Kargo hizmeti gayet iyiydi. Hepsiexpress, ertesi gün geldi.

(Hayalet esprisini inşallah anlamışsınızdır [emoji3])
İnceleme bu kadar.
PSX_20181019_230237.jpeg
PSX_20181019_230401.jpeg
PSX_20181019_225932.jpeg

Dosya Ekleri

• PSX_20181019_225932.jpeg
    PSX_20181019_225932.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 122
Cooler Master'in High Performance adlı macununu alabilirdiniz. Ben Vatan'dan 20 TL'ye aldım. Daha kullanmadım şu an macun sürdürecek bir durum yok çünki.
Sipariş verdiğim zaman sadece 6 yıllık Cooler Master macun var idi. Almadım. Bunlar laptop üzerindeki değerler masaüstü bilgisayar da prime 95 testinde 36 derece. Stok fan ile.

Önce 1 TL sonra 20 TL kademe kademe ilerliyorsun işte. Tecrübe ettin konu açtın. Çok da iyi ettin performansını görmüş olduk hiç olmazsa. Bir sonraki adımda bütçeni adam akıllı marka macun alabilecek kadar biriktirirsen daha iyisini alırsın.

Önce 1 TL sonra 20 TL kademe kademe ilerliyorsun işte. Tecrübe ettin konu açtın. Çok da iyi ettin performansını görmüş olduk hiç olmazsa. Bir sonraki adımda bütçeni adam akıllı marka macun alabilecek kadar biriktirirsen daha iyisini alırsın.
Çok memnun kaldım. Bir daha aynısından alırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı