Dark Freezer X123 kule tipi soğutucu 170 TL'ye alınır mı?

Alınmaz, Snowman T6 Ultra veya X6 daha iyi olur.

Ürün hakkında fikrin yoksa neden alınmaz diyorsun?
Çünkü Snowman X6 ve T6 Ultra bu fiyatlardayken Dark markasının bu ürünü alınmaz. :) Ürün sorunlu olduğundan değil yani daha iyisi olduğu için.

Alınmaz, Snowman T6 Ultra veya X6 daha iyi olur.

İkisinin de fiyatı daha fazla, T6'nın fiyatı 300 TL'ye yakın. X6 da 60 TL daha pahalı, ve 9cm fanları olduğu için daha sesli. Bir şey alınmaz diyip başka bir şey önermeden önce fiyatlara dikkat edin.

Bu arada Snowman'i övüp Dark'ı gömmek iyi imiş, Snowman de Çin'den ürün basıp gönderiyor, Noctua gibi anlatmanın anlamı yok.

Arkadaşlar 11400F için almayı düşünüyorum indirimdeyken alınır mı sizce? 170 lira.

170 TL'ye ancak bu kadarı gelir zaten, bir de Gametech HD2.4 var. X123'ün FRGB olması sizi rahatsız etmezse alabilirsiniz bu fiyattan. Yanında bir de Wipaste C2 macun alsanız iyi olur.

X123'ü 11600 ile kullanıyorum, fiyatına göre harika soğutuyordu (223TL'idi) eğer 173'e düştüyse çok çok daha iyi, kessinlikle öneririm. Dark freezer macun ile geliyor, ek macun masrafı da çıkmaz.

Ayrıca T6 ile aynı soğutma performansına sahip denilebilir zaten üstteki arkadaşın alınmaz diyip T6 önermesi saçma olmuş.

X123'ü 11600 ile kullanıyorum, fiyatına göre harika soğutuyordu (223TL'idi) eğer 173'e düştüyse çok çok daha iyi, kessinlikle öneririm. Dark Freezer macun ile geliyor, ek macun masrafı da çıkmaz.

Ayrıca T6 ile aynı soğutma performansına sahip denilebilir zaten üstteki arkadaşın alınmaz deyip T6 önermesi saçma olmuş.

Hocam Stok soğutucudan çok daha iyi mi değerleri?

Geri
Yukarı