Dark Freezer X124 alınır mı?

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Bu işlemci soğutucuyu almayı düşünüyorum. Benim anladığım kadarıyla ben istersem bu soğutucunun fanını söküp, yerine istediğim 12 cm fanı takabiliyorum. Belki Arctic P12 PWM pst takabilirim. Ses seviyesi falan nasıl merak ediyorum. Uygun fiyatlı ve sessiz CPU soğutucu önerilerinde bulunabilirsiniz. Dark Freezer X124 Intel / Ryzen Uyumlu İşlemci Soğutucu 12cm Kırmızı LED'li, Intel LGA 775/115X/1366/2011/2066, AMD AM2/AM3/AM4/FM1/FM2, 4pin PWM Fanlı, 5x Isı Borusu, Direkt Kontak (DKCCX124R) - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Alınmaz:

Bütçenin artma imkanı varsa bunu kaçırmayın:

Sessizliği konusunda garanti verebileceğim ikinci el eski soğutucumu da önerebilirim:

Ryzen 3 3100 kullanıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Fazlasıyla yeterli olacaktır soğutma anlamında. Sıfır almak zorunda değilseniz, ilgilenirseniz dönüş yaparsınız konuya.

Son düzenleme:
Alınmaz:

Bütçenin artma imkanı varsa bunu kaçırmayın:

Sessizliği konusunda garanti verebileceğim ikinci el eski soğutucumu da önerebilirim:

Ryzen 3 3100 kullanıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Fazlasıyla yeterli olacaktır soğutma anlamında. Sıfır almak zorunda değilseniz, ilgilenirseniz dönüş yaparsınız konuya.
Teşekkürler, güzel paylaşım. Peki ben 12 cm fanı olan her soğutucuya istediğim fanı takabiliyor muyum?

Geri
Yukarı