Dark Freezer X126, Gamepower warcry kasaya uyar mı?

Desteği varsa doğrudan anakarta bağlayacaksınız veya bir dönüştürücü kullanacaksınız.
Bundan alabilirsin. Çalışır mı emin değilim ama bir dene istersen. Ama sen buna sadece RGB kablosunu tak. Fanın 4 pin kablosunu anakarta CPU fan pinlerin tak.

Bundan alabilirsin. Çalışır mı emin değilim ama bir dene istersen. Ama sen buna sadece RGB kablosunu tak. Fanın 4 pin kablosunu anakarta CPU fan pinlerin tak.

Anlamadım şimdi, o attığının fanın 2 adet kablosu var birisi PWM birisi de ARGB çıkışı sanırım.

Anlamadım şimdi, o attığının fanın 2 adet kablosu var birisi PWM birisi de ARGB çıkışı sanırım.
Evet. Birisi 4 pin pwm. Diğeri 3 pin ARGB. Üstte atılan dönüştürücüde hem 4 pin pwm hem de 3 pin ARGB var. Ben de diyorum ki. Sadece 3 pin ARGB tak. 4 pin pwm kablosunu anakartdaki CPU fan pinlerine tak.

Evet. Birisi 4 pin PWM. Diğeri 3 pin ARGB. Üstte atılan dönüştürücüde hem 4 pin PWM hem de 3 pin ARGB var. Ben de diyorum ki. Sadece 3 pin ARGB tak. 4 pin PWM kablosunu anakartdaki CPU fan pinlerine tak.

Teşekkürler, deneyeceğim inşallah en kısa sürede. :) bu dönüştürücüyü de benim resimlerde attığım kontrolcünün 6pinlik fan girişine bağlayacağım doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı