Dark Guardian Mini fanları nasıl ayarlanır?

Guardian modelinde kasa içinde bir kontrolcü var, ayrıca uygun anakartlar ile bağlantı yapılıyor. Pro olanında direk kumanda var. Mini modeli sabit hızlı fanlara sahip gibi duruyor. Açıklamalarda o şekille belirtilmiş.

Bir ara ben de o kasa ile sistem toplamayı düşünmüştüm. Teknobiyotik kasa tanıtım videosunda belirtilen otomatik fan devri olduğuydu. Yakın zamanda kasa güncellenmediyse durum o.

Bir ara ben de o kasa ile sistem toplamayı düşünmüştüm. Teknobiyotik kasa tanıtım videosunda belirtilen otomatik fan devri olduğuydu. Yakın zamanda kasa güncellenmediyse durum o.
Bende en başta mini düşünmüştüm, fakat normal olan modelin heybetini görünce normal alayım dedim. :D Ki bence iyi bir seçim yapmışım.

Bir şeyi yanlış yazmışım, BIOS ilk açıldığındaki ekranda yok. PVM'de vesaire olabilir diyorlar ama iyice öğrenmeden bulaşmayayım dedim. Kasanın üzerine 2 adet Rampage fan taktım, onlarda kontrol mümkün mü acaba?

Bir şeyi yanlış yazmışım, BIOS ilk açıldığındaki ekranda yok. PVM'de vesaire olabilir diyorlar ama iyice öğrenmeden bulaşmayayım dedim. Kasanın üzerine 2 adet Rampage fan taktım, onlarda kontrol mümkün mü acaba?
Hangi bağlantıyı kullanarak monte ettiniz? Çoklayıcı kullanarak yaptıysanız veya fanlar kendiliğinden kontrol edilemiyorsa edemezsiniz.

Fanların uygun anakart bağlantısı ve ona bağlı indirilebilir bir kontrol programı veya kumanda yoksa onda da sonuç aynı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı