Dark Maxima V20 kasa alınır mı?

1000 RPM'in altında gayet rahat duyuluyor sesi.

O bütçe ile Corsair 4000/5000D Airflow + fan öneririm. TD500 Mesh'e o para verilmez.

Benim fan bilgimde yok RGB destekli anakart falan aldım ona göre öneri varmı
1000 RPM'in altında gayet rahat duyuluyor sesi.

O bütçe ile Corsair 4000/5000D Airflow + fan öneririm. TD500 Mesh'e o para verilmez.
Benim anakart ATX bu e ATX ama :/ birde fanlarla falan 1500 görür bütçeyi çok geçiyor

Anakart ve bütçe belirt.
Ben bu kasayı aldım ve dediğin gibi fanları sesli şimdi buraya tekrar geldim 1200-1300 liraya kasa önerisi PSU'suz ne önerirsin müsait olunca yazar mısın ? (iade edicem sanırım) 3 gün önce geldi kasa.

1200 lira civarına kasa veya kasa + fan şeklinde önü ızgaralı veya mesh ,hava akışı olan fanları sessiz ama güçlü. bu bütçeye çıkar mı bilmiyorum 1500 liraya falanda varsa at zorlamayı dneerim bütçeyi. teşekkür ederim yardımcı olursan.

Ben bu kasayı aldım ve dediğin gibi fanları sesli şimdi buraya tekrar geldim 1200-1300 liraya kasa önerisi PSU'suz ne önerirsin müsait olunca yazar mısın ? (iade edicem sanırım) 3 gün önce geldi kasa.

1200 lira civarına kasa veya kasa + fan şeklinde önü ızgaralı veya mesh ,hava akışı olan fanları sessiz ama güçlü. bu bütçeye çıkar mı bilmiyorum 1500 liraya falanda varsa at zorlamayı dneerim bütçeyi. teşekkür ederim yardımcı olursan.
Fan kontrolcüsünü anakarta bağladınız mı acaba? O zaman sıcaklığa göre otomatik ayarlanıyor fan hızları çünkü.

Fan kontrolcüsünü anakarta bağladınız mı acaba? O zaman sıcaklığa göre otomatik ayarlanıyor fan hızları çünkü.
evet yükseliyor , azalıyor mesela pubg ultra ayarlarda girdim işlemciyi (ryzen 7 5800x 70 derecelere geliyor) bir hızlanıyor tekrar 60 derece civarına geliyor normal düşük ayarda çok rahatsız etmiyor ama bir uğultu var tabi az da olsa rahatsız eden sizin kasanız da mı bu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı