Dark Maxima V20 kasa alınır mı?

evet yükseliyor , azalıyor mesela pubg ultra ayarlarda girdim işlemciyi (ryzen 7 5800x 70 derecelere geliyor) bir hızlanıyor tekrar 60 derece civarına geliyor normal düşük ayarda çok rahatsız etmiyor ama bir uğultu var tabi az da olsa rahatsız eden sizin kasanız da mı bu ?
Yok hocam ben ileri zamanda almayı düşünüyorum da yorumları takip ediyorum.

Yok hocam ben ileri zamanda almayı düşünüyorum da yorumları takip ediyorum.
kasa fena değil ama 3 eksisi var güç kaynağı toz filtresi telden ve sağa sola alırken düşüyor kasayı ve normal dururken çıkarması takması inanılmaz zor biraz eğmek gerekiyor , yan kapak kısmını kabloları çok iyi ayarlamak gerekiyor yoksa zor kapanıyor , birde asıl sorun fanları çok sesli onun dışında hava sirkülasyonu çok iyi.

Önerim hala geçerli.
O bütçe ile Corsair 4000/5000D Airflow + fan öneririm.

Ucuza halletmek istersen 4000X gayet iyidir.

Önerim hala geçerli.

sağ ol ama beğenmedim önde 1 tane usb girişi var ve önü cam ryzen 7 5800x yük altında çok ısınıyor
Önerim hala geçerli.

sen hala td 500 mü kullanıyorsun ? değiştirdin mi ?
Önerim hala geçerli.

4000D sanırım ATX anakar ve 280mm sıvı soğutma sığmaz gibi 5000D de fansız 1500 lira :/

Ben bu kasayı aldım ve dediğin gibi fanları sesli şimdi buraya tekrar geldim 1200-1300 liraya kasa önerisi PSU'suz ne önerirsin müsait olunca yazar mısın ? (iade edicem sanırım) 3 gün önce geldi kasa.

1200 lira civarına kasa veya kasa + fan şeklinde önü ızgaralı veya mesh ,hava akışı olan fanları sessiz ama güçlü. bu bütçeye çıkar mı bilmiyorum 1500 liraya falanda varsa at zorlamayı dneerim bütçeyi. teşekkür ederim yardımcı olursan.
Hangi kasayı aldınız?

Şu anlık Corsair Spec-Delta var. TD500 Mesh ile ise farklı bir sistem toplamıştım.
o kasayı bana da önerdiniz hem önü cam hem de o alt kısmı simetrik hastası olduğum için çok rahatsız edici gelmişti.
Hangi kasayı aldınız?
CoolerMaster TD 500 mesh var şuan 3 gün önce geldi yükteyken fan sesleri artıyor ama hava sürkülasyonu çok iyi

Geri
Yukarı