Dark N10 Detaylı Inceleme

Evet arkadaşlar uzun zamandır kullandığım kasanın bir incelemesini yapmış bulunmaktayım olabilidiğince her detaya inmeye çalıştım iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Akoleroski imzanızda gördüğüm kadarıyla kasayı değiştirmişsiniz. Nedeni nedir? Ve S340'tan memnun musunuz?
Evet dostum, kasadan ötürü bir değişim değildi aslında bakarsan, Ancak ben daha Minimal kasaları sevdiğim için değiştirdim, Yoksa Dark N10'un bir kötülüğü yoktu açıkcası.Evet S340 çok güzel bir kasa, Razer Edition olmasıda ayrı bir hava katıyor tabii.

Ben de sistem topluyorum kasada ve güç kaynağında kararsız kaldım. Bu ara gözüme takılan kasa Dark N10 oldu. Farklı alternatiflere yer verilmeli mi, yoksa bu kasa gayette yeterli mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön kısmın altında ufak bir boşluk var oradan çekin, içinden tırnakları da eş zamanlı ittirin yavaştan çıkıyor.

Bende sistem topluyorum kasada ve güç kaynağında kararsız kaldım. Bu ara gözüme takılan kasa Dark N10 oldu. Farklı alternatiflere yer verilmeli mi, yoksa bu kasa gayette yeterli mi ?
Bence yeterli kasanın içi gayet geniş Zalman z3'ten sonra bu daha güzel geldi bana. Özellikle PSU ve HDD gizleme yerleri harika. İçinde bulunan 2 adet fanı ön kapağın altına takarsan çok daha geniş ve güzel bir donanım elde etmiş olursun.

Ön kısmın altında ufak bir boşluk var oradan çekin, içinden tırnakları da eş zamanlı ittirin yavaştan çıkıyor.

Bence yeterli kasanın içi gayet geniş Zalman z3'ten sonra bu daha güzel geldi bana. Özellikle PSU ve HDD gizleme yerleri harika. İçinde bulunan 2 adet fanı ön kapağın altına takarsan çok daha geniş ve güzel bir donanım elde etmiş olursun.

Kablolama sistemi kötü sanırım sadece.

Hayır hocam kablolama sistemi gayet geniş hiç zorlanmadım kasayı toplarken.
Zalman z3'te uğraştığımın yarısı kadar bile sürmedi kasayı toplamak.
Şeffaf pencerenin etrafına led döşeyip molexe bağladım kasanın içi cam gibi maşallah :D

Hayır hocam kablolama sistemi gayet geniş hiç zorlanmadım kasayı toplarken.
Zalman z3'te uğraştığımın yarısı kadar bile sürmedi kasayı toplamak.
Şeffaf pencerenin etrafına led döşeyip molexe bağladım kasanın içi cam gibi maşallah :D

Bende bu gidişle Dark N10 alacağım zaten. Kasanın bir sıkıntısı var mı şimdilik durumu nasıl?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı