Satılık Dark N10 Kasa | Ekstra Mavi LED'li

Akoleroski

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım.

Hiçbir sorunu yoktur, tek problem yan kapaktaki plexiglass'ın biraz çizilmiş olmasıdır, onun dışında kozmetik hiçbir problemi bulunmamaktadır.

Ürünün garanti durumu devam etmektedir, kutusu durmaktadır ve Eksen Bilgisayar'dan alınmıştır.
İçerisinde yan kapakta 3 Çipli MAVİ LED Döşenmiştir kullanımı gayet kolay direk molex ucunu PSU'nuza takarak ledleri aydınlatabilir dilerseniz ledleri çıkartıp başka bir yere takabilirsiniz. (Bu orijinal üründe yoktur)

İçerisindeki 5 adet Mavi LED'li fanlar dahildir.

Son olarak kasanın sıfır fiyatı yaklaşık olarak 240TL civarında ancak ben 190TL son olmak üzere satışa koymuş bulunmaktayım.
Fiyat: 190TL | Lütfen herhangi bir soru ve teklif için forumdan mesaj atın.
Video'da görmüş olduğunuz kasadır, video ve kasa tamamen bana aittir''.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resimler:
11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dürüstçe söyleyin. Siz sıfırı 240 TL iken 190 TL ikinci ele verir misiniz ? Led olduğu için mi pahalı ? Ne kadar ki sanki metresi ? Hayırlı satışlar.

Hocam dürüstçe söyleyin. Siz sıfırı 240 TL iken 190 TL ikinci ele verir misiniz ? Led olduğu için mi pahalı ? Ne kadar ki sanki metresi ? Hayırlı satışlar.
Dostum 5 Metre şerit LED 35TL civarında, Normalde 200TL sanalpazar gibi yerlerden yapıldığı zaman %10 komisyon alınıyor normal şartlar altında oraya 200TL yazacaktım, Pahalı değil gayet uygun bir fiyatı var, ve ürün zaten sıfır gibi sadece 1 aydır çalışıyor okadar.

Geri
Yukarı