Dark Shadow Kasa Alınır Mı ?

buyur kardeş
6bc43d0d0f11d24dfabfddd0027f4cb1.jpg
Dark shadow kasa bende kullanıyorum ama tek sıkıntısı üsteki güç tuşu kırmızı yanmıyor.

Kasanın o ön tarafinın altına elini uzat. Bir girinti göreceksin. O girintiye sok elini çek kendine zorla biraz açılır. Oradaki vidayı aç. Kapak açılır. Üst kapak ise, ön kapağı açtıktan sonra boşlukta kalan üst kapağın açıkta kalan kısmını yukarı zorla oda açılacaktır.

Kasanın o ön tarafinın altına elini uzat. Bir girinti göreceksin. O girintiye sok elini çek kendine zorla biraz açılır. Oradaki vidayı aç. Kapak açılır. Üst kapak ise, ön kapağı açtıktan sonra boşlukta kalan üst kapağın açıkta kalan kısmını yukarı zorla oda açılacaktır.
Çok teşekkürler. Dediğiniz şekilde çok basitçe açıldı. Kasayı şuan nasıl kullanıyorsunuz? Mesela ben üstteki o filtreyi çıkardım 2X fan egzoz fan yaptım üstü o filtre hava çıkışını bariz bir şekilde zorlaştırıyordu. Kasa içinde şuan toplam 5 fan var hava akımını maksimuma getirdim çok iyi ama öndeki 2 fanın üstüne 1 tane daha ekleyip güzel bir görsel oluşturmak istiyorum. Var mı aklında böyle bir şey olan? Yapılabilir mi? Aslında önü komple çıkarıp sadece güzel bir cam da konulabilir, 3X fan yapıp.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı