Dark Souls 2 alınır mı?

Daha önce Souls türünde oyun oynamadıysan pişman olma ve oyunu bırakma ihtimalin var. Yani önce video izleyip veya başka bir şekilde elde edinip denemek isteyebilirsin. Ama Souls türünü oynayıp sevdiysen göm gitsin. Çok iyi oyundur kendileri.

Eğer Scholar of the First Sin versiyonu ise normal versiyona göre daha zorlaştırılmış. 1. oyunu ve 3. oyunu oynamadıysan beğenmeyebilirsin. Ben bir sürü farklı build ile souls oyunlarını defalarca bitirmiş biri olarak 2. oyunu sadece 1 defa bitirdim bana yetti. Bana göre 1. oyun ve 3. oyun çok daha güzel. 2. oyunun sadece normal versiyonu güzel. O yeni versiyonu ben tavsiye etmiyorum.

Dark Souls 2, souls oyunlarına başlamak için en kötü seçim. Diğer oyunların gerisinde kalıyor, hitbox hataları çok fazla ve genel olarak çok yavaş bir oyun. Dark Souls 1 ile başlamanızı öneririm.

Daha önce souls türünde oyun oynamadıysan pişman olma ve oyunu bırakma ihtimalin var. Yani önce video izleyip veya başka bir şekilde elde edinip denemek isteyebilirsin. Ama souls türünü oynayıp sevdiysen göm gitsin. Çok iyi oyundur kendileri.

Hocam Dark Souls 3, Sekiro bitti Dark Souls Remastered'in yarısındayım indirimdeyken alayım mı diye merak etmiştim çünkü indirimsiz fiyatı biraz tuzlu.
Dark Souls 2, souls oyunlarına başlamak için en kötü seçim. Diğer oyunların gerisinde kalıyor, hitbox hataları çok fazla ve genel olarak çok yavaş bir oyun. Dark Souls 1 ile başlamanızı öneririm.

Ben Sekiro ile başladım. Sonra Dark Souls 3'ü bitirdim şimdi Remastered oynuyorum yarısındayım indirimdeyken almak mantıklı geldi sormak istedim.
O halde ben alıyorum.

Ben Sekiro ile başladım. Sonra Dark Souls 3'ü bitirdim şimdi Remastered oynuyorum yarısındayım indirimdeyken almak mantıklı geldi sormak istedim.
O zaman alabilirsiniz, diğer oyunlara göre kötü olsa da bir souls oyunu sonuçta. Ancak alırsanız Ascended Mod ile oynamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı