Dark Souls 3 başlangıcı neden çok karışık?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Oyuna başladım falan ilk Boss'u kestim sonrasında asıl base dediğimiz yere geldim ama orada sağa sola üste aşağıya falan dolanıp dolanıp durdum. En son tam çözüm açtım bir baktım Bonfire'dan teleport olmamız gerekiyormuş. Neden böyle saçma bir dizayn seçmişler acaba?

Souls oyunları biraz böyledir, ya her şeyi deneyerek kendin bulman ya da internetten bakman lazım. Oyunun başında aşırı takılacağın bir nokta yok ancak ilerledikçe varlığından haberdar bile olmadan kaçırdığın bir sürü yan görev ve sen daha tanışmadan ölmüş bir sürü npc olacak. Eğer her şeyi görerek oynamak istiyorsan ya her adımını atarken bir rehbere bakacaksın ya da oyunu birden fazla kez bitireceksin.

Oyuna başladım falan ilk Boss'u kestim sonrasında asıl base dediğimiz yere geldim ama orada sağa sola üste aşağıya falan dolanıp dolanıp durdum. En son tam çözüm açtım bir baktım Bonfire'dan teleport olmamız gerekiyormuş. Neden böyle saçma bir dizayn seçmişler acaba?
Souls'un mantığı zaten bu: Karmakarışık ve oyuncunun kendisi çözmesi gereken bir bölüm dizaynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı