Dark Souls 3'te neden Grinding'e izin verilmiş?

Artizan

Hectopat
Daha fazla  
Dark Souls 1'i oynamadım. 2'ye uzun saatlerimi harcadım ve Grindin'e çok fazla izin verilmiyordu. Yapabiliyordunuz ama sınırı vardı. Dark Souls 3'te sanırım sınırsız doğuyor yaratıklar. Neden izin verilmiş buna?

-Yeni konu açılacak bir soru olmadığı için burada sormak istedim. W ile farenin sol tuşuna aynı anda basınca tekme atma mantığını kaldırmamız mümkün mü? Bazen saldırı yapacakken tekme atıyorum ve sinir ediyor beni.

Dark Souls 1'i oynamadım. 2'ye uzun saatlerimi harcadım ve Grindin'e çok fazla izin verilmiyordu. Yapabiliyordunuz ama sınırı vardı. Dark Souls 3'te sanırım sınırsız doğuyor yaratıklar. Neden izin verilmiş buna?

-Yeni konu açılacak bir soru olmadığı için burada sormak istedim. W ile farenin sol tuşuna aynı anda basınca tekme atma mantığını kaldırmamız mümkün mü? Bazen saldırı yapacakken tekme atıyorum ve sinir ediyor beni.
Hocam zaten biliyorsunuzdur ama kolla oynamanız daha sağlıklı olur. PC kontrol şeması kanser diye biliyorum.

Neden izin verilmesin ki?

Şimdi ben kendimi kaptırırsam. Gereğinden fazla kasalırsam sonra da oyun gereksiz kolaylaşırsa. Örnek verirsem eğer nameless King'e atıyorum ki 40 vuruşta öldürecekken farmladığım için 10 vuruşta öldürürsem oyunun zorluk seviyesini aşağı çekmiş olmuyor muyum? Yani uğraş gerektirmeden güzel bir Boss'u kesersem tatmin olamam. Bu olayı Dark Souls 2'de ayarlamışlardı. Bir müddet sonra çıkmıyordu düşmanlar. Ben abartıp kesmeye devam edip battal gazi olursam ne zevki kalır ki?

Şimdi ben kendimi kaptırırsam. Gereğinden fazla kasalırsam sonra da oyun gereksiz kolaylaşırsa. Örnek verirsem eğer nameless King'e atıyorum ki 40 vuruşta öldürecekken farmladığım için 10 vuruşta öldürürsem oyunun zorluk seviyesini aşağı çekmiş olmuyor muyum? Yani uğraş gerektirmeden güzel bir Boss'u kesersem tatmin olamam. Bu olayı Dark Souls 2'de ayarlamışlardı. Bir müddet sonra çıkmıyordu düşmanlar. Ben abartıp kesmeye devam edip battal gazi olursam ne zevki kalır ki?
Abartmıcaksın farmı o zaman.

Yapma? :D
ki level farmlamak çok uzun süren ve sıkıcı bir iş. Bunu yapacak sabıra sahipsen namelessı git 1 vuruşta öldür sana helal olsun.

Abartmayacaksın farmı o zaman.

Ama onu yapımcıların ayarlaması gerekmiyor mu? Dark Souls 2'de olduğu gibi. Ben oyuncuyum o çizgiyi kaçırmam gayet doğal.
Yapma? :D.
ki Level farmlamak çok uzun süren ve sıkıcı bir iş. Bunu yapacak sabıra sahipsen namelessı git 1 vuruşta öldür sana helal olsun.

Elimden geldiğince ölmemeye ve devamlı ileri gitmeye çalışıyorum ama yani buna neden izin vermişler onu anlamadım. Oyun zaten durduk yere estus veriyor. Bosslar ve düşmanlar çok da zor değil. Bence gereğinden fazla kolaylaştırmışlar. (Henüz nameless King'e gelmedim. Geldiğim yere kadar bahsediyorum.)

Geri
Yukarı