Dark Souls 3 en ucuz nereden alınabilir?

Dark souls 3 900 tl etmese bile 600 tl edecek bir oyun. Hep aynı oyun fifa 700 tl de dark souls 3 600 tl etmeyecek mi?
Fifa'nın 700 TL ettiğini kim söyledi, en azından indirmlerde 250 civarına düşüyor.

Elden Ring ve Sekiro'yu bitirdim Dark Souls 3'da bitirmek istemiştim ama fiyatı görünce şok oldum pişmanım 170 lira olduğu zamanlar almadığıma.
Yine de sizin kararınız fakat ben olsam indirim beklerdim ama indirim beklenecek bir oyun da değil ki, herkes indirim bekliyordu bir anda 900 TL oldu.

Dostum oyuna para vermeye kerizlik olarak bakıyorsan elden ring de yine aynı sitelerde var neden ordan indirmedin? Dark souls 3 de eski olmasına rağmen taş gibi oyundur bence 900 tl eder.
Hocam biraz kitap okumaninizi oneririm Ben oyuna para vermeyi kerizlik olarak görmuyorum 600 tl ye elden ring aldim yazmisim farkettiyseniz Ben kac yillik oyuna 900 tl verilmesine kerizlik dedim

Fifa'nın 700 TL ettiğini kim söyledi, en azından indirmlerde 250 civarına düşüyor.

Yine de sizin kararınız fakat ben olsam indirim beklerdim ama indirim beklenecek bir oyun da değil ki, herkes indirim bekliyordu bir anda 900 TL oldu.
Teşekkürler indirimi bekleyeyim fiyatı çok düşmezse almam zaten.

25TL gibi bir fiyata hesap satın alıp oynayabilirsiniz. İndirim zamanı geldiğinde oyunu satın alıp kendi kütüphanenize eklersiniz. Hevesiniz kaçmasın diye hesap satın alıp hemen oynayabilceğinizi yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı