Dark Souls 3 eşya güçlendirme

D3AGL3

Hectopat
Arkadaşlar eşya güçlendirmek için sakallı dayının yanına gidiyorum, bana bir şeyler söylüyor. Sonra geçiyorum onları ama silah yükseltme yerine ulaşamıyorum. Her seferinde aynı şey oluyor. Ben bu dayıyı bir kere öldürmüştüm. Ondan küstü mü acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eşya güçlendirmek için sakallı dayının yanına gidiyorum, bana bir şeyler söylüyor. Sonra geçiyorum onları ama silah yükseltme yerine ulaşamıyorum. Her seferinde aynı şey oluyor. Ben bu dayıyı bir kere öldürmüştüm. Ondan küstü mü acaba?
Evet onu öldürdüyseniz size küsüyor ve bir daha geliştirme vs. yapmıyor. Sadece hakaret edip gönderiyor.

Ciddi misiniz dalgamı geçiyosunuz :D
Ciddiyim hocam. Onu öldürürseniz ben sana bağlı değilim gibi bir şey söylüyor ondan sonra yıkıl karşımdan diyor. DS hep böyleydi. Mesela 1 oyunda demirciyi öldürürseniz hiç geri gelmiyordu. Ama öldüremezseniz siz onu öldürene kadar sizi öldürmeye çalışıyordu.

Ciddiyim hocam. Onu öldürürseniz ben sana bağlı değilim gibi bir şey söylüyor ondan sonra yıkıl karşımdan diyor. DS hep böyleydi. Mesela 1 oyunda demirciyi öldürürseniz hiç geri gelmiyordu. Ama öldüremezseniz siz onu öldürene kadar sizi öldürmeye çalışıyordu. DS hep böyle yapacak bir şey yok. O demirciden bir daha geliştirme alamazsınız.
Andre hiç sevemedim.

Andre hiç sevemedim.
Ben sevdim ya iyi adam.

Bu arada bir yolu varmış şimdi baktım. Ben yok diye biliyordum. Ama biraz uzun bir yol. Videosunu atıyorum bu videodakileri yapıp kendinizi affettirmeniz gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küsüyor o, hatta küsen başka karakter daha vardı diye hatırlıyorum.

Ben sevdim ya iyi adam.

Bu arada bir yolu varmış şimdi baktım. Ben yok diye biliyordum. Ama biraz uzun bir yol. Videosunu atıyorum bu videodakileri yapıp kendinizi affettirmeniz gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Affettirmek aklıma gelmişti ama oynamadığım için yazmadım.

Geri
Yukarı