Dark Souls Oyunları ve Elden Ring Steam Cadılar Bayramı İndirimi

FearLight

Kilopat
Daha fazla  
Geçen sene sanırım girmemişti fakat bu sene giriyor gördüğüm kadarıyla. Fiyatlar güncellenmeden almak isteyen alsın bence. Şu an sayfa çöktüğü için indirim gözükmeyebilir fakat fotoğrafta görüldüğü gibi "Bu oyun Steam Cadılar Bayramı İndirimi'nın bir parçasıdır." yazısı var.

1666718885800.png

1666718938923.png

1666718704246.png

1666718786180.png

Bende de fiyatlar değişmemiş gözüküyor ama steam sunucularında sıkıntı var. Güncellenir birazdan muhtemelen.
O zaman indirim yoktur. İndirim olduğunu nereden çıkarttınız?
Pardon, yazı varmış. Fakat fiyatlar halen indirimli değil. Yazı hata olabilir belki.

O zaman indirim yoktur. İndirim olduğunu nereden çıkarttınız?
1666719645829.png

Yazıda açıkladım hocam zaten. Oyunların sayfasına girdiğinizde bu yazı gözüküyor. FIFA 22'de gözükmüyor mesela bu yazı. Muhtemelen tüm indirimler gözükmüyor henüz Steam sunucularından kaynaklı.

Eki Görüntüle 1553742
Yazıda açıkladım hocam zaten. Oyunların sayfasına girdiğinizde bu yazı gözüküyor. FIFA 22'de gözükmüyor mesela bu yazı. Muhtemelen tüm indirimler gözükmüyor henüz Steam sunucularından kaynaklı.
Pardon hocam. Bende hiç sayfa açılmıyor. O yüzden anlayamadım ilk başta.

Aynı yazı 5 dakika önce bende de vardı hocam şimdi yok oldu. Sizde duruyor mu ?
Siz deyince bakayım dedim hocam da yazılar gitmiş bende de maalesef. Elden Ring'de duruyor fakat yazının şekli değiştirilmiş.

Oyunlarının fiyatları güncellendi mi?
İndirimden bahsediyorsanız hala güncellenmedi. Yazılar kaldırılmış Dark Souls oyunlarında. Elden Ring'in yazısı duruyor fakat güncellemişler.
1666721885585.png

Yeni konular

Geri
Yukarı