Dark Souls: Remastered %100 Türkçe Yama

Yamayı indirdim ve çalıştı ancak alt yazılar ve menü gibi şeyleri çevirmedi sadece ateş yakıldı ya da öldün gibi şeyler çevrilmiş nereden düzeltebilirim ne kadar arasamda dil ayarlarını bulamadım.

Yamayı indirdim ve çalıştı ancak alt yazılar ve menü gibi şeyleri çevirmedi sadece ateş yakıldı ya da öldün gibi şeyler çevrilmiş nereden düzeltebilirim ne kadar arasamda dil ayarlarını bulamadım.
oyunu silip, kurduktan sonra yamanın kurulum talimatlarını tekrar yap çalışması lazım

Türkçe-yamanın yamasıymış zaten o siteyi bayağıdır kullanıyorum ve güveniyorum ondan dolayı indirdim.

O site cidden güvenilir bir yer ve yama kaynaklarına da saygılılar. Kim sahibi bilmiyorum ama bayağı işsiz olmalı o kadar yamayı toplayıp paylaşmak için bir site kurmak falan ne diyeyim.

O site cidden güvenilir bir yer ve yama kaynaklarına da saygılılar. Kim sahibi bilmiyorum ama bayağı işsiz olmalı o kadar yamayı toplayıp paylaşmak için bir site kurmak falan ne diyeyim.

Yıllardır oradan indiriyorum hatta o sitede yoksa indirmiyorum bile artık o kadar güvenimi kazandı site sahibi her kim ise :D

Yeni konular

Geri
Yukarı