Dark Souls Remastered alınır mı?

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Malum bayağıdır indirime girmiyor bende çok oynamak istiyorum. Sizce önümüzdeki sonbahar indirimlerine gelmeden zam yer mi? Malum bugün Steam kur politikasını değiştirdi. Sizce bu riske girmeden tam fiyatından alınır mı? Yoksa bekleyip riske mi girmeliyim?

Malum bayağıdır indirime girmiyor bende çok oynamak istiyorum. Sizce önümüzdeki sonbahar indirimlerine gelmeden zam yer mi? Malum bugün Steam kur politikasını değiştirdi. Sizce bu riske girmeden tam fiyatından alınır mı? Yoksa bekleyip riske mi girmeliyim?
Ben zamlacağını düşünmüyorum. Bence bekle. Sonbahar indirimlerine şurda ne kaldı sanki.

Genelde Dark Souls Remastered indirime girmiyor diye biliyorum girmez ise şaşırma bence al gitsin çok da bir indirim olmuyor zaten.
Bir ara sadece Prepare To Die Edition sahipleri için Remastered indirime giriyordu sonra bu durumun artık devam etmeyeceğini açıklamışlardı. Yanlış hatırlamıyorsam çıkışının 3.yılına özel indirime girmişti ondan sonra belirli indirim dönemlerinde indirime girdiğini gördüğümü hatırlıyorum. Her indirim zamanı fiyatı düşmeyebiliyor yalnız. Yinede günümüz oyun fiyatlarını değerlendirirsek uygun sayılabilir ama indirime girdiğinde %50 oluyor. Zamlanacağını düşünmüyorum şahsen. Biraz bekleyin önümüzdeki indirimleri baktınız fiyatı değişmemiş o zaman alırsınız oyunu.

Dark Souls oyunları tür popüler olduğu için kolay kolay indirim beklemeyin, DS3 35 liradan (full paket) 190’a çıktı. Adamlar daha dün DS2 için online sunucuları tekrar açtılar, sırada DSR var. Bu da oyunların çok aktif bir şekilde oynandığını gösteriyor.

Geri
Yukarı