Dark Souls Remastered Alınır mı?

LeMoNata

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde DS-R oyununu gördüm, hayatımda hiç Dark Souls oynamamış birisi olarak soruyorum; alıp oynamaya değer mi, zorluğu insanı delirtir mi?

Sadece Dark Souls III güzel. Ben bunun harici hiçbirini beğenmiyorum. Özellikle Dark Souls Remastered kötü bir oyun bence. Oynanış videolarını izleyip karar verebilirsin. Esasen DS III de çok zor bir oyun ancak grafiğinden, teknolojinin kullanımından, yeniliklerin olması açısından -diğerleriyle kıyaslarsak- zorluğuna katlanılabilir ve dolaysıyla da oynanabilir bir oyun. Zaten o zorluk meselesi de zamanla aşılıyor.

Witcher 3 ise harikalar ötesi bir oyun. Değil 30 TL, 200 TL olsa bile oynanmalıdır.

Sadece Dark Souls III güzel. Ben bunun harici hiçbirini beğenmiyorum. Özellikle Dark Souls Remastered kötü bir oyun bence. Oynanış videolarını izleyip karar verebilirsin. Esasen DS III de çok zor bir oyun ancak grafiğinden, teknolojinin kullanımından, yeniliklerin olması açısından -diğerleriyle kıyaslarsak- zorluğuna katlanılabilir ve dolaysıyla da oynanabilir bir oyun. Zaten o zorluk meselesi de zamanla alışılıyor.

Witcher 3 ise harikalar ötesi bir oyun. Değil 30 TL, 200 TL olsa bile oynanmalıdır.
İlk olarak Witcher 3 oynuyorum sonra Dark Souls 3 o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı