Dark Souls Remastered alınır mı?

Northress

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Xbox Series S kullanıcısıyım ve Dark Souls Remastered şu an markette 600 TL sizce alınır mı? Oyunun videoları evreni, lore'u vs. çok ilgimi çekiyor uzun süredir indirime de girmiyor sizce alınır mı bu fiyata?

Dark Souls Remastered, souls oyunlarına giriş için güzel bir oyun. Ayrıca atmosfer şahane, gerçekten sırf atmosferi için bile oynanır. Bossları abartılı zor değil, yeterince kasınca tabii. Hazırlıksız gidersen bazı yerlere sorun oluyor ve bazı şeyler gizli, eğer oyundaki her şeyi göreyim diyorsan ve her yere hazır olayım diyorsan ara sıra internetten bakabilirsin: Dark Souls Wiki

Ama şunu söylemeden olmaz, oyun zor gerçekten. Sürekli ölebilirsin ve sinirlenmemelisin.

Dark Souls Remastered, souls oyunlarına giriş için güzel bir oyun. Ayrıca atmosfer şahane, gerçekten sırf atmosferi için bile oynanır. Bossları abartılı zor değil, yeterince kasınca tabii. Hazırlıksız gidersen bazı yerlere sorun oluyor ve bazı şeyler gizli, eğer oyundaki her şeyi göreyim diyorsan ve her yere hazır olayım diyorsan ara sıra internetten bakabilirsin: Dark Souls Wiki

Ama şunu söylemeden olmaz, oyun zor gerçekten. Sürekli ölebilirsin ve sinirlenmemelisin.

Gündelik hayatta sabırlı sakin birisiyim bu oyunun da üstesinden geleceğimi düşünüyorum ayrıca zaten oyunun tam çözümünü izliyorum YouTube'dan yani takılacağım bir kısım olmaz büyük ihtimalle.

Alınır ama kanser edebilir, bütçeniz yetiyorsa Dark Souls 3 daha iyi bir tercih olacaktır zannımca.

Arkadaşlar ben Xbox Series S kullanıcısıyım ve Dark Souls Remastered şu an markette 600 TL sizce alınır mı? Oyunun videoları evreni, lore'u vs. çok ilgimi çekiyor uzun süredir indirime de girmiyor sizce alınır mı bu fiyata?
İndirimde Dark Souls 3 almak kesinlikle daha iyi olur. Ben paylaşımlı hesap ile kendi hesabımdan DS3+DS2 oynuyorum DS1'i de konsolu geliştirici moduna alıp Xenia (Xbox 360 emulatörü) üzerinden bitirdim. Benim gibi yaparsanız yaklaşık 2200 TL vermekten kurtulursunuz.

İndirimde Dark Souls 3 almak kesinlikle daha iyi olur. Ben paylaşımlı hesap ile kendi hesabımdan DS3+DS2 oynuyorum DS1'i de konsolu geliştirici moduna alıp xenia (Xbox 360 emulatörü) üzerinden bitirdim. Benim gibi yaparsanız yaklaşık 2200 TL vermekten kurtulursunuz.

Neyse hocam gerek kalmadı bende 1-2 gün önce paylaşımlı hesap satın aldım Dark Souls serisinin tüm oyunları 200 liraya geldi :)

Geri
Yukarı