Dark Souls Remastered sınıf önerisi

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Cuma günü Dark Souls Remastered aldım. İlk defa souls türüne oynamaya başladım? Savaşı olarak başladım, düşmandan kaçamıyorum.
Kendime sınıf arıyorum sürekli kaçayım uzaktan öldürmek istiyorum yakından sürekli ölüyorum.
Sizce büyücü mü alev büyücüsü. Bana önereceniz sınıf var mı?

Cuma günü Dark Souls Remastered aldım. İlk defa souls türüne oynamaya başladım? Savaşı olarak başladım, düşmandan kaçamıyorum.
Kendime sınıf arıyorum sürekli kaçayım uzaktan öldürmek istiyorum yakından sürekli ölüyorum.
Büyücü al.

Hocam diğer sınıfları seçseniz bile bazı bosslar ve düşmanlar diğerlerine göre daha agresif olduğu için dodge yani kaçınma olayını iyi öğrenmeniz gerekiyor, ayrıca başlangıçta büyücü ya da pyromamcer seçerseniz oyundan soğuyabilirsiniz, oyunu en az 1 kere bitirdikten sonra bu sınıfları seçmeniz daha doğru olur, benim tavsiyem warrior dan devam etmeniz hem eğer kaçınma olayını beceremiyorsanız düşmanın ataklarına karşı kalkan kullanma imkanınız da olur.
Oyunu kendinizin keşfetmesini öneririm ama başaramıyorum derseniz youtubedan ayazmon adlı kanalın rehberine bakabilirsiniz, kendisi yeni başlayan souls oyuncuları için birebir.

Hocam diğer sınıfları seçseniz bile bazı bosslar ve düşmanlar diğerlerine göre daha agresif olduğu için dodge yani kaçınma olayını iyi öğrenmeniz gerekiyor, ayrıca başlangıçta büyücü ya da pyromamcer seçerseniz oyundan soğuyabilirsiniz, oyunu en az 1 kere bitirdikten sonra bu sınıfları seçmeniz daha doğru olur, benim tavsiyem Warrior'dan devam etmeniz hem eğer kaçınma olayını beceremiyorsanız düşmanın ataklarına karşı kalkan kullanma imkanınız da olur.
Oyunu kendinizin keşfetmesini öneririm ama başaramıyorum derseniz YouTube'dan ayazmon adlı kanalın rehberine bakabilirsiniz, kendisi yeni başlayan souls oyuncuları için birebir.

Sürekli yeni save açıp duruyorum kılıç kalkanla oynamaktan? Sıkıldım kılıç kalkan oynayıp dodge atamıyorum. Mesela uzaktan düşmanları öldürmek istiyorum, yakından düşmanları öldürürken ha bire ölüyorum ben büyücülük çok sevdim onunla bitirmek istiyorum ondan sonra başka sınıflarla oynamak isitiyorum sürekli kılıç kalkan sıkmaya başladı Warrior oynamak sıktı beni.

Sürekli yeni save açıp duruyorum kılıç kalkanla oynamaktan? Sıkıldım kılıç kalkan oynayıp dodge atamıyorum. Mesela uzaktan düşmanları öldürmek istiyorum, yakından düşmanları öldürürken ha bire ölüyorum ben büyücülük çok sevdim onunla bitirmek istiyorum ondan sonra başka sınıflarla oynamak isitiyorum sürekli kılıç kalkan sıkmaya başladı Warrior oynamak sıktı beni.
Büyücüyle başlarsan oyundan soğursun diye bir şey yok. Bi kitle var oyunu savaşçı tarzında yani kılıç kalkanla oynamazsan seni dark souls oynamış saymıyo. Sadece büyü sınırlı sayıda olduğu için dikkatli kullan büyüleri ve longsword tarzı hızlı vuran bi kılıç olsun elinde.

Büyücüyle başlarsan oyundan soğursun diye bir şey yok. Bir kitle var oyunu savaşçı tarzında yani kılıç kalkanla oynamazsan seni Dark Souls oynamış saymıyor. Sadece büyü sınırlı sayıda olduğu için dikkatli kullan büyüleri ve longsword tarzı hızlı vuran bir kılıç olsun elinde.

Saçmalık ben büyücü olarak oynamak istiyorum illa kılıç kalkanla mı oynayacağım kişide kişiye değişir ben kaçarak vurmak istiyorum sürekli kılıç kalkan oynamak sıktı beni o yüzden oyunu bittiremedim zaten yeni başladım Dark Souls serisine.

Saçmalık ben büyücü olarak oynamak istiyorum illa kılıç kalkanla mı oynayacağım kişide kişiye değişir ben kaçarak vurmak istiyorum sürekli kılıç kalkan oynamak sıktı beni o yüzden oyunu bittiremedim zaten yeni başladım Dark Souls serisine.
Hocam istediğin gibi oyna. Ben sadece öyle bir kitle olduğunu söyledim.

Yapılacak iş belli, ilk oyun çok kriptik ve nereye gideceğinizi bulmak en azından ilk seferde çok zor, dolayısıyla bir walkthrough aracılığıyla kendinize güçlü bir build yapmanız ve o şekilde ilerlemeniz daha doğru olacaktır.

Kral büyücü olarak hangi stats verilmeli acaba.
Atunement ve Intelligent. Türkçe olarak Atama ve Zeka. Intelligence büyülerin gücünü artırır, atunement ise büyü slotu sayısını. 4-5 slot yeterli olur atunement de. Canı söylemiyorum elbette. İlk başta biraz cana ver.

Geri
Yukarı