Dark Souls Remastered sınıf önerisi

Hocam Pyromancer alın, Dexterity build yapın. Müthiş oluyor, çok keyif almıştım. Pyro'da INT kasmaya gerek yok. Sadece DEX kasıyorsunuz, büyü atma hızınız artıyor ve düz saldırı hasarınız da artıyor.

Not: DS1'de Pyro'ya INT kasılmaz, o sonraki oyunlarda var sadece, yok öyle değil diyenlere önceden yazayım dedim.

Silahınız da uchigatana olur.

• Büyücüler ng+ için daha iyi. Zaten çoğu itemleriniz oyunun sonlarına doğru elde ediyorsunuz. Büyücüler ng+ daha güçlü
  • Pyromancer ilk başlangıç için bazı yerlerde kolay bazı yerlerde sizi yorabilir.
Temel olarak bunları ya da başkalarını seçseniz bile her zaman kılıç savaşı gerekiyor. Oyunu tam anlamadığınızdan fat-roll (ağır yuvarlanma) yapıyor musunuz? Ekipman yükünüzü azaltın.

YouTube vs kesinlikle izlemeyin. Çok kaybolursanız buraya bakın: Dark Souls Wiki oynamadan spoiler almak oyunun tadını kaçıracaktır. Harita tasarımı olarak bir başyapıttır.
Başlarda sizi çok yoracak ama ilerleyen zamanlarda aydınlanacaksınız.

Yapılacak iş belli, ilk oyun çok kriptik ve nereye gideceğinizi bulmak en azından ilk seferde çok zor, dolayısıyla bir walkthrough aracılığıyla kendinize güçlü bir build yapmanız ve o şekilde ilerlemeniz daha doğru olacaktır.
Kesinlikle yeni başlamış biri walkthrough yapmamalı. oyunun tüm gizemini bitirecektir. zaten oyunu 1-2 sefer bitirince ng+ oynasanız bile kolay gelmeye başlıyor, sıkıyorsunuz.

• Büyücüler ng+ için daha iyi. Zaten çoğu itemleriniz oyunun sonlarına doğru elde ediyorsunuz. Büyücüler ng+ daha güçlü.
  • Pyromancer ilk başlangıç için bazı yerlerde kolay bazı yerlerde sizi yorabilir.
Temel olarak bunları ya da başkalarını seçseniz bile her zaman kılıç savaşı gerekiyor. Oyunu tam anlamadığınızdan fat-roll (ağır yuvarlanma) yapıyor musunuz? Ekipman yükünüzü azaltın.

YouTube vs kesinlikle izlemeyin. Çok kaybolursanız buraya bakın: Dark Souls Wiki oynamadan spoiler almak oyunun tadını kaçıracaktır. Harita tasarımı olarak bir başyapıttır.
Başlarda sizi çok yoracak ama ilerleyen zamanlarda aydınlanacaksınız.

Kesinlikle yeni başlamış biri walkthrough yapmamalı. Oyunun tüm gizemini bitirecektir. Zaten oyunu 1-2 sefer bitirince ng+ oynasanız bile kolay gelmeye başlıyor, sıkıyorsunuz.

Pyromancer alacağım türkçesi alev büyücüsü değil mi hangi statslara vereyim acaba.

Pyromancer alacağım türkçesi alev büyücüsü değil mi hangi statslara vereyim acaba.
Attunement, Pyromancy Flame Faith veya İnt ile scale olmaz sadece Flame'in seviyesi ile olur, dolayısıyla daha fazla büyü atmak için attunementı yükseltebilirsin

Başka hangi statlara vermeliyim.
Öncelikle Vitality en azından Early Game'de minimum 25 olmalı, aynı şekilde kullanacağın silaha bağlı olarak Dex veya Str de aynı şekilde, bir de endurance 20 olursa çok iyi olur senin için.

Başlangıç silahı senin belirleyeceğin iş daha hızlı silahlar kullanmak istersen Dex ağırlıklı daha tank gibi olmak istersen greatswordların yerlerine bakabulirsin internetten.

Hocam Pyromancer alın, Dexterity build yapın. Müthiş oluyor, çok keyif almıştım. Pyro'da INT kasmaya gerek yok. Sadece DEX kasıyorsunuz, büyü atma hızınız artıyor ve düz saldırı hasarınız da artıyor.

Not: DS1'de Pyro'ya INT kasılmaz, o sonraki oyunlarda var sadece, yok öyle değil diyenlere önceden yazayım dedim.

Silahınız da uchigatana olur.
O buildi ben de yaptım hocam harika oluyor dediğiniz gibi uchigatana ve pyromancer çok güzel dengeliyor birbirlerini kesinlikle denenmesi gerekir.

Geri
Yukarı