Dark Souls-Sekiro ve Demon's Souls serileri bitirebilir mi?

Dark Souls hiç oynamadığım için bir kıyaslama yapamayacağım ama çok fazla hareketli boss var.

Oyun zaten defalarca ölmek üzere kurulu. Bir boss u kesmek için en az 5 kere ölüyorsunuz, bu bile iyimser bir tahmin.
Dark souls biliyorum 30-40 kere denediğim boss dün yendim.
Sekiro boss çok hareketli ama dark souls o kadar değil genelde 2 form oluyor en fazla.

Dark Souls biliyorum 30-40 kere denediğim boss dün yendim.
Sekiro boss çok hareketli ama Dark Souls o kadar değil genelde 2 form oluyor en fazla.

Enis kirazoğlu Sekiro'nun biraz da zor olduğunu söylemişti sanırsam. Zaten oyun karşınıza sürekli boss çıkarıyor. Oynayıp deneyin derim, kombatı öğrendiğinizde oyun çok zevkli oluyor.

Enis kirazoğlu Sekiro nun biraz da zor olduğunu söylemişti sanırsam. Zaten oyun karşınıza sürekli boss çıkarıyor. Oynayıp deneyin derim, kombatı öğrendiğinizde oyun çok zevkli oluyor.
Sistem kaldırsa denerdim ama ne yazık ki.
Onun için yeni sistem lazım parça alsam da oynayamam.
Jedi fallen order bile zor geldi sen düşün. Gerçi o kontrollerden dolayıydı ama olsun.
Hocam hiç dark souls denediniz mi?

Dark Souls serisinin bütün oyunlarını defalarca bitirdim. Yakında Sekiro'ya başlayacağım. Sekiro'yu bilemem ama Dark Souls' da invade atan ruhlarla savaşmak ayrı bir zevkti.

Geri
Yukarı