Dark Souls serisi indirimde!

Hocam, iade ettim deneyip, özellikle klavye ve fare ile oynanabilecek gibi değil.
Sekiro'ya yeni başladım.

Bu oyunlar klavye mouse ile oynanmaz zaten.

Dostum 2.oyun bolluk açısından en iyi souls oyunu daha fazla boss savaşı var, içerikler bol ve gayet iyi en bol içerikli souls oyunu düşün 32 boss savaşı var ve hepsi birbirinden eğlenceli.

Bu oyunlar klavye mouse ile oynanmaz zaten.

Dostum 2.oyun bolluk açısından en iyi souls oyunu daha fazla boss savaşı var, içerikler bol ve gayet iyi en bol içerikli souls oyunu düşün 32 boss savaşı var ve hepsi birbirinden eğlenceli.
Şaka falan yapıyorsun herhalde bro, 2.oyun boss savaşları konusunda en dandik ve özensiz oyundur. Her boss birbirinden kolaydır ve zevk vermez. Dünyasının tasarımı berbattır. Miyazaki'nin yönetmediği tek oyundur ve bundan dolayı da Brazilian Souls gibi bir şeydir. Yeni başlayan biri bu oyundan girerse seriden soğur ve bir daha souls oyunlarını oynamaz bu kadar basit. 2. Oyunu birkaç kez bitirmiş biri olarak yazıyorum bunu. Nerede o 1. oyunun birleşik dünya tasarımı ve 3.oyunun epik boss savaşları.

Sekiro gayet rahat oynanıyor ama Dark Souls 2 bayağı bayağı kötü klavye ve fare ile.

Dark Souls serisinden bahsetmiştim klavye fare için.

Şaka falan yapıyorsun herhalde bro, 2.oyun boss savaşları konusunda en dandik ve özensiz oyundur. Her boss birbirinden kolaydır ve zevk vermez. Dünyasının tasarımı berbattır. Miyazaki'nin yönetmediği tek oyundur ve bundan dolayı da brazilian souls gibi bir şeydir. Yeni başlayan biri bu oyundan girerse seriden soğur ve bir daha souls oyunlarını oynamaz bu kadar basit. 2. oyunu birkaç kez bitirmiş biri olarak yazıyorum bunu. Nerede o 1. oyunun birleşik dünya tasarımı ve 3.oyunun epik boss savaşları.

Dostum ben boss savaşları iyi demedim eğlenceli dedim ayrıyeten 1.oyunda iyi bir boss savaşı sayamazsın bana DLC'ler dışında 3.oyun zaten boss konusunda önem verilmiş bir oyundu oyunun dünya tasarımı kopuk ona bakarsan ama onu da miyazaki yönetti. Bosslar tarafından pek iyi olmama nedeni bunun yan ekip tarafından hazırlanması adamların ilk tecrübesi ilk tecrübeye göre bile çok iyi bir oyun 2.oyun

Dostum ben boss savaşları iyi demedim eğlenceli dedim ayrıyeten 1.oyunda iyi bir boss savaşı sayamazsın bana DLC'ler dışında 3.oyun zaten boss konusunda önem verilmiş bir oyundu oyunun dünya tasarımı kopuk ona bakarsan ama onu da miyazaki yönetti. Bosslar tarafından pek iyi olmama nedeni bunun yan ekip tarafından hazırlanması adamların ilk tecrübesi ilk tecrübeye göre bile çok iyi bir oyun 2.oyun

Artı olarak yapımcı ekip Miyazaki'den fikir alıp öyle oyunu yapmıştır Miyazaki'nin rolü danışmanlıktır ve 2.oyunun DLC paketlerinde yönetmen miyazakidir.

Boss savaşları iyi değilse nasıl eğlenceli oluyor kendinle çelişiyor gibisin biraz. 3.oyun DLC'ler dışında boss savaşlarına önem verilmiş bir oyun mu? Bu yazdığın da başka bir şaka sanırım, 3.oyunun ana oyun bossları iyidir fakat DLC bossları ile god tiera ulaşmıştır. 1.oyunun DLC bosslarının kesmediğin de belli. Onun dışında 1. Oyun bossları iyi diye bir mesajım olmadı, birleşik ve zekice tasarlanmış dünyasından bahsettim.

Dünyasının tasarımı berbattır.
1688211967315.png

3.oyun DLC'ler dışında boss savaşlarına önem verilmiş bir oyun mu?
Evet.

Adamın dediğini yanlış anlamışım o yüzden öyle yazdım. Sen onu bile kendine göre yorumlamışsın msjdjsjs. Adam 1.oyunda DLC dışında iyi boss savaşı yok ve 3.oyunun genel olarak boss savaşları iyi diyor.
İlkinde yanlış, ikincisinde doğru önermelerde bulunmuş kendisi.
Örnek: İkincisinden örnek gösterirsek Yhorm, Abyss Watchers gibi bosslara kim kötü diyebilir?

Son düzenleme:
İlkinde yanlış, ikincisinde doğru önermelerde bulunmuş kendisi.
Örnek: İkincisinden örnek gösterirsek Yhorm, Abyss Watchers gibi bosslara kim kötü diyebilir?

Neyi savunduğunu tam anlayamadım ama 3.oyun hem main hem de DLC olarak çok iyidir zaten. Benim problemim 2.oyunun dandik bossları ve yeni başlayan birine gitmeyecek olması.

Geri
Yukarı