Dark Souls serisine hangi oyundan başlanmalı?

Mikirgi

Hectopat
Dark Souls serisine başlamayı düşünüyordum. Steam'de de indirime girdiğini gördüm ama hangi oyunundan başlamalıyım. Hangi DLC'leri almalıyım bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz? Dark Souls serisinin DLC'lerinin hepsini almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Hangilerini almalıyım?
1624123311607.png

Kanser olup ölmem diyorsan, ilk oyununu alıp başla. Eğer baktın güzel devam ediyorsa, DLC'leri ve diğer oyunlarını da alırsın. Hiç oynamadan hepsini almak, kumar oynamak gibi bir şey olur.

Bence oyunlarla haşır neşirsen çok zorlanmadan oynayabilirsin tabii ki bosslarda 1 2 defa ölebilirsin ama ben geçen sene Cyberpunk'dan alamadığım zevki Dark Souls 3'den almıştım.

Bende şimdi fark ettim, felaket bir indirim varmış. Yazın bir daha indirime girer mi bilemem. İndirimin ne kadar süresi var gözüküyor mu? Belki ilk oyunu biraz oynayacak kadar süren vardır. Beğenirsen diğerlerini de indirimdeyken alırsın.
24 hazirana kadar diyor indirim 24 haziran da yaz indirimi gelecek.
DS3 ile başlayın bence. En gelişmiş olan o. Hikayeyi zaten anlamanızın imkanı yok. İnternetten okursunuz seriyi. (yanlış anlamayın oyunun hikaye anlatımı çok farklı ve anlaması zor ve uğraştırıcı.)

DS 3'den sonra diğer oyunlarını oynamamda bir sakınca olmaz herhalde.

Geri
Yukarı