Dark SP211 vs. Rampage RMS-X7

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Kardeşimle tartıştık ben de sizlere sormak istedim. Sizce Dark SP211'i mi tercih edeyim yoksa Rampage RMS X7'yi mi?
Bu fiyat bandında başka ne önerebilirsiniz?
Kullanan varsa sıkıntı vb. durum var mı?
Fiyat bandım en fazla 500 TL.
Siz olsanız hangi hoparlörü neden tercih edersiniz?
Kullanım amacım: Video izlemek, film izlemek, ETS 2 gibi oyunlar oynamak, müzik dinlemek... Bu işler için kullanacağım ancak ses seviyesi de çok az olmasın tatmin etsin en azından açınca diğer odalardan ses anlaşılır seviyede olsun yeterlidir.

Kardeşimle tartıştık ben de sizlere sormak istedim. Sizce Dark SP211'i mi tercih edeyim yoksa Rampage RMS X7'yi mi?
Bu fiyat bandında başka ne önerebilirsiniz?
Kullanan varsa sıkıntı vb. durum var mı?
Fiyat bandım en fazla 500 TL.
Siz olsanız hangi hoparlörü neden tercih edersiniz?
Kullanım amacım: Video izlemek, film izlemek, ETS 2 gibi oyunlar oynamak, müzik dinlemek... Bu işler için kullanacağım ancak ses seviyesi de çok az olmasın tatmin etsin en azından açınca diğer odalardan ses anlaşılır seviyede olsun yeterlidir.

Peki ben sana bişey sorcam bende Dark Sp 211 aldım pek beğenmedim şuan test ettim sesi yüksek değil bence alma ve RMS X7 veya bunu almak istiyorum bu daha pahalı daha çok satılıyomuş acaba sesi daha yüksek ve daha mı iyidir öyleyse sende alabilirsin:

Ekleme: Attığımı kesinlikle alma ama RMS X7'mi 211 mi bende kararsız kaldım acaba iade edip RMS X7'Mi alsam diye

Tekrar ekleme: O Rampage'yi Dark 211 e tercih etme Dark daha iyiymiş. Rampage ürünleri almayın diyolar zaten. Bende ısındım şimdi iyi aslında.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı