Rampage RMS-G8 vs RMS-311

ı love you

Hectopat
83BEFB3B-DD5F-4F8B-8EFC-B77271A12B03.png
Bu modeli almayı düşünüyorum. Çünkü sadece müzik dinleyeceğim.
12FAFAC9-A484-4DA8-B6ED-158064E5B4B0.png
Aynı zamanda şöyle de bir model var. Ama fiyat olarak biraz daha fazla.
Apartmanda yaşıyorum. Bizim evde böyle kullanmayacağımız bir depo gibi oda vardı. Şimdi oraya koltuk dolap falan koyduk. Öyle takılmalık zaman geçirmelik bir oda. Orada kullanacağım sistemi. Çok profesyonel bir şey aramıyorum. Odaya yeterli bir ses versin yeter. Daha önce bu iki modelden birini deneyen olduysa hangisini önerirsiniz? Kullanmadıysanız da siz hangisini tercih ederdiniz?

Logitech tercih etseniz?

Logitech tercih etseniz?
Daha önce Logitech denemiştim ama pek memnun kalmadım. Belki bir tek benim ürünüm öyleydi ama kabloları çok fazla temassızlık yapıyordu. Servise yolladım geri geldi gene aynı sıkıntıları yaşıyordum. Belki bu sefer sorun çıkarmaz ama onu genede 2. plana atıyorum. Sağolun.
RGB bu kadar önemli mi, gerçekten? Aklım almıyor, kalite varken ışığa para vermek...
Işıktan değilim. Zaten ışığa gerek yok. Ama 400’den aşağı yorumları ve değerlendirilmeleri iyi bir tek bunu bulabildim o yüzden. Eğer Logitech veya başka markalar önerecekseniz öneriye açığım.
İnternetten bir baktım bana ses seviyesi uygun geldi 1. ürünün. Fiyat performans ürünü önerecekseniz seve seve bakarım.

Daha önce Logitech denemiştim ama pek memnun kalmadım. Belki bir tek benim ürünüm öyleydi ama kabloları çok fazla temassızlık yapıyordu. Servise yolladım geri geldi gene aynı sıkıntıları yaşıyordum. Belki bu sefer sorun çıkarmaz ama onu genede 2. plana atıyorum. Sağolun.

Işıktan değilim. Zaten ışığa gerek yok. Ama 400’den aşağı yorumları ve değerlendirilmeleri iyi bir tek bunu bulabildim o yüzden. Eğer Logitech veya başka markalar önerecekseniz öneriye açığım.
İnternetten bir baktım bana ses seviyesi uygun geldi 1. ürünün. Fiyat performans ürünü önerecekseniz seve seve bakarım.
Benimde şuan Logitech var bende de temassızlık yapıyor. Hatta bir tanesi hiç çalışmıyor. YouTube dan testlere bakıp tercih yapabilirsin.

Problem yaşıyorsanız Logitech ile iletişime geçin. Çoğu zaman ürün değişimi hatta üst model değişim bile yapabiliyorlar.

Rampage RMS-G8 kullanıcısıyım. Logitech Z213 modeli ile arasında kalmıştım ve Rampage'ye şans vermiştim. Şimdi diyorum ki, iyi ki şans vermişim çünkü çok iyi ses veriyor bass veya tiz olsun. Ek olarak Bluetooth, kart okuyucu gibi özellikleri de kullanabilirliğini arttırıyor oturduğun yerden telefonla da müziğini dinleyebiliyorsun. (Ses kartı olan PC'ye kablo ile bağlantıda daha iyi ses veriyor tabii.)

RMS-G8'in yerine Logitech Z313'de alınabilir daha kaliteli olacağı aşikâr fakat RMS-G8'de bulunan ek özelliklerden yararlanamazsın.

RMS-G8 en ucuzu 330 TL, Z313 en ucuz 385 TL. Akakçe'den satıcılara ulaşabilirsin, seçim senin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı