Rampage RMS-G8 vs RMS-311

Rampage RMS-G8 kullanıcısıyım. Logitech Z213 modeli ile arasında kalmıştım ve Rampage'ye şans vermiştim. Şimdi diyorum ki, iyi ki şans vermişim çünkü çok iyi ses veriyor bass veya tiz olsun. Ek olarak Bluetooth, kart okuyucu gibi özellikleri de kullanabilirliğini arttırıyor oturduğun yerden telefonla da müziğini dinleyebiliyorsun. (Ses kartı olan PC'ye kablo ile bağlantıda daha iyi ses veriyor tabii.)

RMS-G8'in yerine Logitech Z313'de alınabilir daha kaliteli olacağı aşikâr fakat RMS-G8'de bulunan ek özelliklerden yararlanamazsın.

RMS-G8 en ucuzu 330 TL, Z313 en ucuz 385 TL. Akakçe'den satıcılara ulaşabilirsin, seçim senin. :)
Peki müzik dışında dizi ve film performansı nasıl. Yani konuşmaları boğuk bir şekilde mi veriyor? Yoksa normal televizyondaki ses gibi mi? Bu arada güzel bir yazı olmuş.

Peki müzik dışında dizi ve film performansı nasıl. Yani konuşmaları boğuk bir şekilde mi veriyor? Yoksa normal televizyondaki ses gibi mi? Bu arada güzel bir yazı olmuş.
Daha film veya dizi izlemeye fırsatım olmadı şu ana kadar hep müzik için kullandım. Ama yakın zamanda film izlemeyi düşünüyorum, deneyimleyince yine bildiririm.
Elbette televizyondaki sesten daha iyi olacaktır.

Unutmadan Z313'te RMS-G8'de ikiside 25W gücünde. Logitech'in ismi ve kalitesi yeter sonuçta kablo ile bağlantı düşünüyorsan Logitech al derim. Ama ben laptopa, telefona bluetooth ile bağlanırım kablo ile fazla uğraşmam diyorsan Rampage alabilirsin üzmeyeceği gibi pişman etmeyecektir. (Ne kadar övsemde Rampage sonuçta, Logitech'e göre biraz daha hassas davranılmalı ürüne ne olur ne olmaz doğru yerde kullanım, çarpma vurma olmaması gibi)

Rampage RMS-G8 az önce elime ulaştı ve gerçekten fiyatına değer. Ses gayet net bir şekilde çıkıyor. Yeterli bir seviyede ses seviyesine sahip. 2 günde geldi ürün kısa bir süre. Kabloları sanki biraz kısa ama o da o kadar sıkınto değil. @Taspar sen bildiğim kadarıyla Rampage RMS-G8 kullanıcısısın. Basın arkasısındaki hoparlör girişleri L ve R olarak ayrılmış. Hoparlörlerde de kırmızı ve beyaz USB var. Hangisi L hangisi R? Üstünde ben pek bir şey göremedim çünkü bu L şu R diye.

Rampage RMS-G8 az önce elime ulaştı ve gerçekten fiyatına değer. Ses gayet net bir şekilde çıkıyor. Yeterli bir seviyede ses seviyesine sahip. 2 günde geldi ürün kısa bir süre. Kabloları sanki biraz kısa ama o da o kadar sıkınto değil. @Taspar sen bildiğim kadarıyla Rampage RMS-G8 kullanıcısısın. Basın arkasısındaki hoparlör girişleri L ve R olarak ayrılmış. Hoparlörlerde de kırmızı ve beyaz USB var. Hangisi L hangisi R? Üstünde ben pek bir şey göremedim çünkü bu L şu R diye.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Kırmızı right, beyaz left şeklinde olacak. USB ve yuvarlak uçlu kablo ikiside dediğim gibi olacak.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Kırmızı right, beyaz left şeklinde olacak. USB ve yuvarlak uçlu kablo ikiside dediğim gibi olacak.
Çok sağol.
Hocam kusura bakmayın sizi de çok kullandım ama bir sorum daha olacak. Konu açtım ama başka bu modelden kullanan yok sanırsam

15997504029648799794707123675768-jpg.663511

Şu kısmın ısınması normal mi?
@Taspar

Son düzenleme:
Çok sağol.
Hocam kusura bakmayın sizi de çok kullandım ama bir sorum daha olacak. Konu açtım ama başka bu modelden kullanan yok sanırsam

15997504029648799794707123675768-jpg.663511

Şu kısmın ısınması normal mi?
@Taspar
Hiç dikkat etmedim şu anda evde değilim test edemeyeceğim eve gidince bakarım. Yüksek seste dinlerken mi oluyor yoksa prize takılı olduğu sürece mi?

@Taspar @ı love you
Merhabalar. Konuyu zıplattığım için üzgünüm.
Rms-G8 dün kullanmaya başladım.Hoparlörlerden hafif bir uğultu geliyor.Müzik açınca bu farkedilmiyor.Bir süre sonra bu uğultu rahatsız etmeye başlıyor.Sizde de böyle bir problem var mı?

@Taspar @ı love you
Merhabalar. Konuyu zıplattığım için üzgünüm.
Rms-G8 dün kullanmaya başladım.Hoparlörlerden hafif bir uğultu geliyor.Müzik açınca bu farkedilmiyor.Bir süre sonra bu uğultu rahatsız etmeye başlıyor.Sizde de böyle bir problem var mı?
O ses bende de oluyor fakat o kadar rahatsız etmiyor, sesi kısınca o seste düşüyor. Boşta olduğu için geçen enerjiden kaynaklı diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı