Dark Ultra Bright fan sessiz mi?

55superx

Megapat
Makaleler
2
Bu konudaki sorunumu çözmek için sessiz iki tane fan almam gerekiyor. Araştırma yaparken bu kite denk geldim. Fanlar mükemmel duruyor ve hız ayarı olması da bir avantaj. Yalnız asıl alma sebebimi karşılayacak mı emin değilim. Bu fanlar gerçekten sessiz mi? Aşırı sessiz olsun demiyorum ama artık 50DB ses çıkarmalarını istemiyorum 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyalde bu marka pek sevilmiyor. Ben 3 sene kadar önce ucuz olsun diye dark marka fanlar almıştım. Taktığım fanlar beklediğimden daha kaliteli ve sessiz çıkmıştı. Ucuz zaten bozulsa atarım dediğim fanlar 2 seneyi geçti sıfır sorunla çalışmaya devam ettiler. Sonra PC'yi sattım zaten. Yani markayı F/P olarak beğenmiştim. Genelde çoğu ürünlerinin incelemeri youtubede yayınlanıyor. Göz atmanız, yorumlara bakmanız faydalı olabilir.

Sosyalde bu marka pek sevilmiyor. Ben 3 sene kadar önce ucuz olsun diye dark marka fanlar almıştım. Taktığım fanlar beklediğimden daha kaliteli ve sessiz çıkmıştı. Ucuz zaten bozulsa atarım dediğim fanlar 2 seneyi geçti sıfır sorunla çalışmaya devam ettiler. Sonra PC'yi sattım zaten. Yani markayı F/P olarak beğenmiştim. Genelde çoğu ürünlerinin incelemeri youtubede yayınlanıyor. Göz atmanız, yorumlara bakmanız faydalı olabilir.
Özellikle Dark Guardian gibi ürünleri gayet seviliyor ama PSU olarak tüm forumla beraber ben de önermem 😀

Testlerini izledim ve çok iyiydi ama ses hakkında hiç bilgi verilmemiş ya da ben görmedim. Herhalde biraz sesli çalıştığı için fanları daha düşük hızda çalıştıran bir kontrolcü yapmışlar ama o videodan da net bir bilgi alamadım. O yüzden belki kullanan biri vardır diye sordum.

F/P ürünü, kesinlikle sesli çalışmıyor, ama aşırı sessiz de diyemem, sadece max. hızda birazcık ses yapıyor o da rahatsız edici düzeyde değil, aldığım için hiç pişman olmadım.

Belirttiğiniz kitin 4 fanlisina sahibim. İyiki almışım diyorum. Sessizlik konusunda başarılı olmuşlar.

F/P ürünü, kesinlikle sesli çalışmıyor, ama aşırı sessiz de diyemem, sadece max. hızda birazcık ses yapıyor o da rahatsız edici düzeyde değil, aldığım için hiç pişman olmadım.
Belirttiğiniz kitin 4 fanlisina sahibim. İyi ki almışım diyorum. Sessizlik konusunda başarılı olmuşlar.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir sürü kullanıcı videosu da izledim kimse sesli dememiş. Büyük ihtimalle bu hafta içinde ben de alacağım ama bunun aksini iddia eden ya da bu fiyata daha iyi bir fan öneren olursa fikrim değişebilir.

Geri
Yukarı