Dark web'den virüs bulaştı

Konu sahibi ne yapabilirim diye sormuş bende format atmasını önerdim amacım telaşlandırmak değildi ve bana göre en mantıklı çözğm hala bu.

Aynen en mantıklısı bu. O dosyaları gösterebiliyorsa daha fazlasını da yapabilir. Ayrıyeten ben şu ana kadar virüs temizleyen antivirüs görmedim. Benim cihazlarından kaynaklı olabilir. Acayip korsan oyun indirmekten geliyordu virüsler.

Konu sahibi ne yapabilirim diye sormuş bende format atmasını önerdim amacım telaşlandırmak değildi ve bana göre en mantıklı çözğm hala bu.

Mantıklı bir çözüm fakat tarama daha zahmetsiz ve daha mantıklı siz böyle düşünebilirsiniz tabii.

Tamam en formata karşı sizsiniz anladık. Adam fikrini belirtmiş sende belirt geç :D

Yalnız ben size ve bu konudakilere demedim bunu bu konuya bakan veya forumdaki bir sürü bilgisiz insanlara dedim illaki bu konuya o tiplerde biri bakar ayrıca formata karşı değilim.

Dark Web'e ilk girdiğimde 14 yaşındaydım, önüme gelen her gore videoyu, Torrent dosyasını indirirdim hiç öyle bir şey yaşamadım, hayret ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı