Çözüldü Bilgisayara virüs bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HitmanPro 48 tane şüpheli buldu ve kaldırdı. Yeniden başlattım. Şu an sorun yok gibi ama ne olur ne olmaz beklerseniz sevinirim.

Eğer hata vermiyor ise Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın

Kaspersky kuruldu ve şu an her şey çözüldü gibi. Arkadaşlar sanırım virüs yok oldu. Tüm mesaj yazan herkese çok çok teşekkürler. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok yardım beni çok mutlu etti. Bu forumun en iyisi olduğunu yeniden kanıtladınız. Herkese teşekkürler.
Sorunu nasıl mı çözdüm:
HitmanPro 30 günlük deneme sürümünü kurdum ve tam tarama yaptım. Şüpheli dosyaları buldu, sildi ve sistemi yeniden başlattı. Şimdi de sorun kalmadı.

Kaspersky kuruldu ve şu an her şey çözüldü gibi. Arkadaşlar sanırım virüs yok oldu. Tüm mesaj yazan herkese çok çok teşekkürler. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok yardım beni çok mutlu etti. Bu forumun en iyisi olduğunu yeniden kanıtladınız. Herkese teşekkürler.
Sorunu nasıl mı çözdüm:
Hitmanpro 30 günlük deneme sürümünü kurdum ve tam tarama yaptım. Şüpheli dosyaları buldu, sildi ve sistemi yeniden başlattı. Şimdi de sorun kalmadı.

Tamamdır, sorunun çözülmesi beni mutlu etti, antivirüs daima bilgisayarınızda olsun bir tanesi tam koruma için diğerleri tam tarama yapmak için.

Hocam bundan sonra da bilgisayarınızda Kaspersky ve Malwarebytes veya Hitman Pro bulundurun. Bir de haftada bir ikisi ile de tam taram yapın.

MBAM değil de ya HitmanPro ya da Kaspersky bulunduracağım kesinlikle. Daha da bir sürü virüs buldu Kaspersky zaten. Herkese teşekkürler yardımlarınız için.

MBAM değil de ya hitmanpro ya da Kaspersky bulunduracağım kesinlikle. Daha da bir sürü virüs buldu Kaspersky zaten. Herkese teşekkürler yardımlarınız için.

MBAM bulundurun kesinlikle bir de AdwCleaner yükleyin onun ile artıkları temizlesin, bedava Kaspersky lisansı için bu konuyu uygulayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı