Dark Web'e girmek neden zor?

Konuda herkes şehir efsanelerini konuşuyor galiba ironi yapıyorsunuz tam anlayamadım. Dark Web diye bir yer yoktur aslında sizin bahsettiğiniz Tor Browser kullanarak anonim olmak. Tor Browser sizi farklı serverlardan geçirerek ip adresinizin gizlenmesini ve .onion altyapısı ile daha gizli internet sağlamaya yarıyor. Yani öyle sandığınız gibi bir yer değil.

Dark webe gidiyorsan iyi bir amaç değil psikopat olup is*tıs*mar videolarından zevk aliyorsundur. Benim düşüncem tabii.

Hocam darkwep girdim cıktım dediğim gibi ortam garip fakat kesinlikle önermiyorum uzak durunuz tehlikeli ortam bu kadar basit.
Konuda herkes şehir efsanelerini konuşuyor galiba ironi yapıyorsunuz tam anlayamadım. Dark web diye bir yer yoktur aslında sizin bahsettiğiniz Tor Browser kullanarak anonim olmak. Tor Browser sizi farklı serverlardan geçirerek IP adresinizin gizlenmesini ve. Onion altyapısı ile daha gizli internet sağlamaya yarıyor. Yani öyle sandığınız gibi bir yer değil.

Tor kullanarak zaten girdim tor kullanmadan girenler var başka türlü fakat cok kaynak bulamadım.

4345.jpg

Dark Web'e girmek zor değil, siz girdiğinizi anlamıyorsunuz. Aradaki fark bu sadece. Yoksa girmesi zor değil, sayılı kişinin girebildiği falan da yok. :)

🤔 Bu kadar kolay mı cidden o zaman ne gizliliği kaldiki bu kadar uyu*şturu falan satılması bir anlamı kalmazdi açıklayıcı bir belgesel var mı?

Scam çoğu, sahte. Para söğüçlemek için. Gerçek satıcıların linklerini ortalıkta bulamazsın.

Zaten girdiğinde boyle bir şey yok hocam normal bir şey sıradan yermiş gibi düşün fecebook filen girişleri var normal yer fakat gitgide kotuye gidiyor 2yıl önce girmiştim şu an illa zorlaşmıştır denemem bile iyice korkutucu bu tarz yerler.

Zaten girdiğinde boyle bir şey yok hocam normal bir şey sıradan yermiş gibi düşün fecebook filen girişleri var normal yer fakat gitgide kotuye gidiyor 2yıl önce girmiştim şu an illa zorlaşmıştır denemem bile iyice korkutucu bu tarz yerler.

Yani normal bir yer ama yasa dışı işlerin yurdugu kişiyi bulmak görmek zor gibi olaymi.

Geri
Yukarı