Dark Web'e girmenin zararları nelerdir?

Scott Cawthon

Hectopat
Merhaba, uzun zamandır bu konuya aklım takıldı şimdi de konu açıp sormak istiyor. M 1 yıl olacak merak edip Deep web sitelerinden birine girmiştim tor üzerinden yanlışlıkla elim fareden kaydı ve soldaki bir siteye bastım ve aniden çıktım, sildim. Tor ve ne varsa o uygulama ile ilgili neyse arkadaşla. R şimdi Deep web ve Dark web girip bir yerlere bakarsak başımıza neler gelebilir anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun zamandır bu konuya aklım takıldı şimdi de konu açıp sormak istiyor. M 1 yıl olacak merak edip Deep web sitelerinden birine girmiştim tor üzerinden yanlışlıkla elim fareden kaydı ve soldaki bir siteye bastım ve aniden çıktım, sildim. Tor ve ne varsa o uygulama ile ilgili neyse arkadaşla. R şimdi Deep web ve Dark web girip bir yerlere bakarsak başımıza neler gelebilir anlatabilir misiniz?

Fbı open up.
Girip çıktıysanız bir şey olmaz gibi ya.

Kapı çalarsa açma.

Dosya Ekleri

• darkwebkiller.gif
    darkwebkiller.gif
    1,5 MB · Görüntüleme: 115
Allah'tan rahmet sevenlerine sabır diliyorum yarın akşam saat 2.58'de camından fbı'ler girecek.

Ciddi bir suç içeren siteye girmediysen takibe alınmazsın. Bu arada VPN'in kaliteliyse bulamazlar ama internetten rastgele VPN kullandıysan kimliğin ortaya çıkmıştır kaçarı yok maalesef. Ama dediğim gibi çok ciddi suç içeren bir siteye girmediysen takip masrafına bile değmez. Tabii benim kişisel görüşüm bu Dark web uzmanı değilim.

Hocam biraz aldı zamanımı çıkmam siteden ne kadar basarsam basayım kapanmadı en sonunda çıktım ama.

Sen çıkana kadar 25. kare yontemiyle beynin yakınmış olmasın 🤔 artık CIA tarafından kontrol ediliyor olabirsin en yakın karakola teslim ol bu artık devlet meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı