Darksiders 4 ne zaman çıkacak?

Querencia

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F
Kingston hyperx fury black (2x8)
MSI GAMING GTX 1050Ti 4GB
120 GB WD SSD
1 TB Toshiba HDD
Meslek
Otomotiv teknikeri
Oyun evreninde en çok sevdiğim oyun serilerindendir. Hikayesi bakımından çok beğeniyorum, oynanış ve mekanikleri de tatmin ediyor. 3. oyunundan sonra darksiders genesis piyasaya çıktı, severek oynadım ve bitirdim. Darksiders 4'ün ne zaman çıkacağına dair bir haber görmedim, bilgisi olan var mı? Ne zaman çıkacak ya da çıkacak mı? Çünkü şirket 4. oyunun gelmesi 3. oyunun satışlarına bağlı demişti ve 3. oyun da beklentilerin üstünde sattı diye haberler okudum. 3 yıl oldu ama bir ses seda yok.

8caac31349eba52d581d5437d00e8ff3bdc463b1.gifv

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç görmüşüm ama ayın 9'unda çok ufak ihtimal olmadı seneye kesinlikle bir duyuru olacağını düşünüyorum ve çok heyecanlı bekliyorum.
Eğer hikayesini detaylı biliyorsan lilith kimdi, nerede karşımıza çıkmıştı rica etsem çok kısaca anlatır mısın?

Son düzenleme:
Biraz geç görmüşüm ama ayın 9'unda çok ufak ihtimal olmadı seneye kesinlikle bir duyuru olacağını düşünüyorum ve çok heyecanlı bekliyorum.
Eğer hikayesini detaylı biliyorsan lilith kimdi, nerede karşımıza çıkmıştı rica etsem çok kısaca anlatır mısın?

Lilith, ayrıntılı olarak oyunda bahsedilmese de küçük bir diyalogda sizin annenizim gibisinden bir söylemi oluyor. Anneden kastı dört atlının ait olduğu ırkı yani Nephilim'i yarattığı için sizin annenizim diye bir söylemi oluyor. Tam nerede karşımıza çıkıyor tam hatırlamıyorum ancak bir kule gibi bir yere çıkıp teras gibi bir yere vardığımızda önce bir canavarı kesiyoruz ardından lavın içinden çıkıp diyaloğa giriyoruz.

Bende serinin devam oyununu bekleyenlerdenim. Son oyundan çok memnun olmasam bile kesinlikle kötü bir oyun değildi. Umarım yeni çıkacak oyun hem hikaye hem aksiyon bakımından beklentileri karşılar aceleye gelmemesi gereken oyunlardan birisi olarak görüyorum.

Bende serinin devam oyununu bekleyenlerdenim. Son oyundan çok memnun olmasam bile kesinlikle kötü bir oyun değildi. Umarım yeni çıkacak oyun hem hikaye hem aksiyon bakımından beklentileri karşılar aceleye gelmemesi gereken oyunlardan birisi olarak görüyorum.

12 Ağustos'ta THQ Nordic Showcase var. Bu sefer artık kesin görürüz diye düşünüyorum. Ne yapacaklar, nasıl bir şey ortaya çıkar bilmiyorum ama sinematik veya ufacık bir şeyde olsa gösterirler. Strife ele alınması zor bir karakter her oyun başka türdü. Bu sefer bol esprili ve silahlı birini ele alacaklar zor iş.

Geri
Yukarı